gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Issız Adam Ve İnci Hoca Aynı dizide

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

inci hoca kim ıssız adam, yeliz kuvancı, atv, seni bana yazmışlar, ilgili bilgiler burada

Arkadaşlar öyle bir geçer zaman ki'nin inci hocası ve ıssız adam aynı dizide rol alacaklarmış.Dizinin konusunu ben çok beğendim.İşte konusu;

En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek?

Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet'in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet'in ortak bir hedefi vardır? Yalçın'la Burcu'yu ayırmak!

"Seni Bana Yazmışlar" çok yakında ATV'de

CeMoŞ bunu beğendi.
Issız Adam Ve İnci Hoca Aynı dizide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız Adam

Issız Adam

30’larındaki Alper, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı sever. İşinde başarılıdır ama özel yaşantısını düzene sokamamıştır; her gün farklı kadınlarla birlikte olur. Hayatını, yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler ve paralı kadınlar üçgeninde yaşar. Ama günün birinde Beyoğlu’nun arka sokaklarında, aradığı eski plak...
  2. inci hoca ölecekmi

inci hoca ölecekmi

inci hoca ölecek mi inci hoca ölecekmi inci hoca ölecekmi inci hoca ölecekse mete ne yapacak
  3. Şafak Sezer ve Oya Başar Aynı Dizide

Şafak Sezer ve Oya Başar Aynı Dizide

Oya Başar, Şafak Sezer, yeni dizi, hacı yatmaz, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yaz mevsiminde yayınlanacak olan diziler birer birer görücüye çıkmaya başladı melekler...Bu dizilerden biride Şafak Sezer ve Oya Başar'ın birlikte rol alacakları Hacı Yatmaz...Geçiyorum şimdi dizinin ayrıntılarına Şafak Sezer, yine Süreç Film‘in çekeceği bir bir dizide yer alıyor. Dizi de ona Oya...
  4. Nurgül Yeşilçay ve Gökçe Bahadır Aynı Dizide!

Nurgül Yeşilçay ve Gökçe Bahadır Aynı Dizide!

gökce bahadir yeni dizi gökçe bahadır yeni dizi gökçe bahadır dizisi nurgül yeşilçay, gökçe bahadır, aynı dizide, karşşı karşıya, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezonda yeni diziler seyirciyle buluşacak.Bunlardan birinde Nurgül Yeşilçay ve Gökçe Bahadır birlikte rol alacaklar. Yeşilçay dizide, çocuğuna ilik bulmak için boşandığı eşiyle tekrar bir araya...
  5. Meryem Uzerli ve Okan Yalabık Aynı Dizide

Meryem Uzerli ve Okan Yalabık Aynı Dizide

Muhteşem Yüzyıl ’ın ortasında tükenmişlik sendromunayakalandım diyerek Almanya’ya gitti. İlişkisi bitti, hamileydi, doğum yaptı.Oldukça sancılı bir dönem geçirdi. Sonra kendini toparladı ve Almanya’danmutluluk mesajları yollamaya başladı. Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı İbrahimrolünde müthiş bir oyunculuk sergileyen Okan Yalabık uzun bir aradan sonradizilere geri dönüyor. İbrahim Paşa ve...

Sayfayı Paylaş