gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

ıssız adaya düşmek

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Gün gelir siz de ıssız aday düşebilirsiniz Ben düşmem demeyin...Büyük konuşmayın...:dil:Düşeni anlamaya çalışın hahaha Aloo anne kurtarın beni ıssız adaya düştüm ben !!
    - çabuk eve gel nerdesin sen ?
    - Anne ıssız ada diy..
    - Dııt dııt...
    - :bai:

- Alo dayı ben ıssız adaya düştüm
    - Ben de ıssız adadayım bara gel evlat!
    - Dayı ben ciddi ciddi ıssı...
    - Dııt dııt..
    - Issss

- Aloo amcaa ben ıssız adaya düştüm gelin alın beni yaa
    - işine bak evlat İstanbul'da ıssız ada vardı da yoldaşlar mı keşfetmedi [​IMG] yunanlılar mı bayrak asmadı [​IMG] emperyalist avrupa mı el koymadı yeğen dost!!
    - Dayıı bilmiyom nası düştüm yaw ama ıssız diyom ada diyom
    - Üzülme evlat .. Köylüm ezilmiş paralanmış .. Bi adaya düşmüşsün cok mu ?
    - :smokin:

- Aloo poliss.. Ben ıssız adaya düştüm beni alın abi ya
    - Nasıl biriydi sizi oraya düşüren ..
    - Ben kendim düştüm .. Yani bilmiyorum nası düştüm
    - (Vah garibim yere düşmüş başını vurmuş galiba .. adaya düştüm sanıyo) Eee evlat adada havalar nasıl ?
    -!!@??#!!?!

- aloo ıssız adaya düştüm..!
    - düşmez kalkmaz bi Allah
    - ?

- aloo kurtarın beni ben ıssız bi adaya düştüm
    - gerçekten mi peki Alla aşkına söyleyin yanınızda 3 şey olarak ne götürdünüz
    - efendim

- Alooo ıssız adaya düştüm ben
    - Survivor Özgür, sen misin abi ?
    - Alloo sesiniz gelmiyo, cıztt cıztt
    - Abi çık artık bu ruh halinden, bak ailen perişan dön gel evine
    -abi ıssızz a...
    --dıııtttttttdıtt

:smokin:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Eylül 2009
ıssız adaya düşmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız Adam

Issız Adam

30’larındaki Alper, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı sever. İşinde başarılıdır ama özel yaşantısını düzene sokamamıştır; her gün farklı kadınlarla birlikte olur. Hayatını, yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler ve paralı kadınlar üçgeninde yaşar. Ama günün birinde Beyoğlu’nun arka sokaklarında, aradığı eski plak...
  2. ıssız adam versiyonları:)

ıssız adam versiyonları:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 'Issız Adam' dünyaya açılıyor

'Issız Adam' dünyaya açılıyor

Çağan Irmak'ın olay yaratan filmi Issız Adam, Avrupalı yapımcıları dikkatini çekti. Çağan Irmak'ın tartışmaları da gündeme getiren son filmi "Issız Adam", yakında Yunanistan, Almanya ve Bulgaristan'da da gösterilecek. Çağan Irmak'ın büyük ilgi gören "Issız Adam" filminin Berlin Film Festivali'nde yapılan gösterimi büyük ilgi gördü. Film dağıtımcıları ve yapımcılar...
  4. ıssız adam evleniyor

ıssız adam evleniyor

cemal hünal cemal hunal Issız adam filimi ile ülkemizde beğeni ile izlenen Cemal Hünal, yaknda evleniyor arkadaşlarım. Artık oda ıssız değil :) 'Issız Adam' filminin yıldızı Cemal Hünal; başrol oynadığı 'Romantik Komedi' filminin setinde özel hayatıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Sevgilisi keman sanatçısı Lale Cangal'la evleneceklerine yönelik çıkan haberleri her seferinde yalanlayan...
  5. Issız adam hala eşsiz

Issız adam hala eşsiz

Melişlerim gelin bakalım ıssız adam ne demiş:) Geçen hafta üç yıllık sevgilisi Lale cangal ,la Soul kitchen filminin galasına el ele katılan ve mutluluk pozları veren ıssız adam filminin başröl oyuncusu Cemal Hünal ,ın gizlice evlendiği idda adildi. Gazatecilerin gala gecesinde Evlilik ne zaman ?şeklindeki sorusuna Lale cangal,ın verdiği Biz zaten evliyiz. o yüzden bu soruya gerek yok .Çok...

Sayfayı Paylaş