gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İşsizlik sigortasından yararlananlar sosyal sigorta ve genel sağlık sigortası kapsamı

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

işsizlik sağlık işsizlik sağlık sigortası İşsizlik sigortasından yararlananlar sosyal sigorta ve genel sağlık sigortası kapsamına alınacak mı ?

Mevcut uygulamada işsizlik ödeneği ödenen sürelerde sigortalılar hastalık sigortası yardımlarından yararlanmaktadırlar. Kanunda işsizlik ödeneği ödenen sigortalılar genel sağlık sigortalısı sayılmakta ve bunların bakmakla yükümlü olduğu kişiler de genel sağlık sigortası yardımlarından yararlanabilme imkanına kavuşmaktadırlar.

İşsizlik sigortasından yararlananlar sosyal sigorta ve genel sağlık sigortası kapsamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile “ Sosyal Devlet” ilkesi terk mi

Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile “ Sosyal Devlet” ilkesi terk mi

devlet sigortası Sosyal güvenlik harcamaları sürdürülebilir olduğu sürece sosyal devlet ilkesine uygun düzenlemelerden bahsedilebilir. Reform ihtiyacını doğuran sıkıntı; sosyal güvenlik sistemimizdeki çarpıklıklar nedeniyle giderek artan ve makro ekonomik denge üzerinde olumsuz etki yapan sosyal güvenlik açıklarının sürdürülebilir olmaktan çıkmasıdır. Kanunla sosyal devlet ilkesi terk...
  2. Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim.

Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim.

İşsizlik ödeneği almaktayım. Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim. İşsizlik ödeneği alanlar da genel sağlık sigortası kapsamında olup, sağlık sigortası primleri Türkiye İş Kurumu tarafından ödenecektir.
  3. Genel Sağlık Sigortası Kapsamı

Genel Sağlık Sigortası Kapsamı

Genel Sağlık Sigortası Kapsamı Merhaba hanımlar Genel Sağlık Sigortası Kapsamı hakkında bilgisi olanları bu sayfaya bekliyorum ve onlardan yardım da bekliyorum.
  4. 2012 Genel Sağlık Sigortası Kapsamı nedir

2012 Genel Sağlık Sigortası Kapsamı nedir

2012 Genel Sağlık Sigortası Kapsamı nedir GSS Kapsamı 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Genel Sağlık Sigortası Kapsamı hakkında bilmediğiniz bilghileri aktarıyor ve Genel Sağlık Sigortası Kapsamı hakkında ki tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Genel sağlık sigortası sisteminin en önemli hususlarından biri kapsadığı toplum kesimlerinin büyük ölçüde genişletilmiş olmasıdır....
  5. Genel Sağlık Sigortası Şartları

Genel Sağlık Sigortası Şartları

Genel Sağlık Sigortası Şartları nelerdir liste halinde sunabilirmisiniz bana? Bekliyorum arkadaşlarım

Sayfayı Paylaş