gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İştahınızı Nasıl Kontrol Altına Alacaksınız?

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iştah kontrolü, iştah kontrolü nasıl sağlanır, iştah kontrolü nedir

Sevgili melekler, fazla kilolardan kurtulmak için diyet yapılırken en can sıkıcı olan durmun iştahın her zaman açık olmasıdır. Öyle ki normalde aklınıza gelmeyen yiyecekler bile bir de sıkıyı görünce sürekli aklınıza gelir, beyninizi kemirir durur. O baskı bazen o kadar şiddetli olurki ortada diyet falan kalmaz, kendinizi mutfakta birşeyler yerken buluverirsiniz. Oysa iştahınızı kontrol edebilmeniz için bazı ipuçları vardır. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz..

iştah.jpg

İştahınızı Nasıl Kontrol Altına Alacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağız kuruluğu nasıl kontrol altına alınır? nasıl tedavi edilir?

Ağız kuruluğu nasıl kontrol altına alınır? nasıl tedavi edilir?

Ağız kuruluğu nasıl kontrol altına alınır? nasıl tedavi edilir? sık sık yudum yudum su içilmeli. gece yatarken yanında sıvı içecek, su bulundurulmalı şekersiz sakız çiğnenmeli sigara,alkol,şekerli yiyeceklerden uzak durulmalı yaşanılan mekanın nemi ayarlanmalı gerekirse eczanelerden temin edilebilen yapay tükürük...
  2. Diabetinizi kontrol altinda tutun...

Diabetinizi kontrol altinda tutun...

Diyabetin kontrolü zaman ve emek gerektirir. Ancak diyabetinizi kontrol altına almak için harcadığınız çabalar karşılığını görecektir. Herşeyden önce kan şekeri düzeyinizi normale yakın değerlerde devam ettirmeniz, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Kan şekeriniz normalden yüksek ya da düşük olduğunda kendinizi yorgun, hasta ve rahatsız hissedebilirsiniz. Diyabetin kontrol...
  3. Obezite için yardım: Kan şekerinizi nasıl kontrol altına alabilirsiniz?

Obezite için yardım: Kan şekerinizi nasıl kontrol altına alabilirsiniz?

obezite yardım Obezite ve yaşlanma için "her derde deva" bir ilaç olsaydı, bu ilaç diyete değil, kan şekerini kontrol etme ve düşürmeye yönelik olurdu. Kendimden örnek verebilirim. Kan şekerimi kontrol altına alarak yüzde 30 olan vücut yağ oranımı yüzde 10'a düşürebildim. İnce olmanın yararlarının yanı sıra, kan şekerini kontrol altına almak ensülin direnci, tip 2 diyabet, dikkat...
  4. İştahı Kontrol Altına Alma Yöntemleri

İştahı Kontrol Altına Alma Yöntemleri

hamilelikte iştah ne zaman açılır hamilelikte istah iştah aşırı açılması Diyet yapmak isteyip iştahına engel olamayanlara önerilerde bulunan uzmanlar gün içinde sık ve az öğünler yemenin iştahın kontrolden çıkmasını önlemenin en kolay yolu olduğunu belirtiyor Uzmanlara göre yeme isteğinin kontrol altında tutulması atıştırma krizinden kurtulmak için sağlıklı karbonhidratlara yönelinmesi bol bol...
  5. Piyasalar kontrol altına alınıyor

Piyasalar kontrol altına alınıyor

G-20 zirvesi hazırlık toplantısında uluslararası finans piyasalarının kontrolü konusunda anlaşıldığı açıklandı Almanya Başbakanı Angela Merkel, Berlin'de düzenlenen G-20 zirvesine hazırlık toplantısına katılan hükümet ve devlet başkanlarıyla, uluslararası finans piyasalarının kontrolü konusunda görüş birliği içinde olduklarını söyledi. Toplantıya Merkel'in yanı sıra Fransa Cumhurbaşkanı...

Sayfayı Paylaş