gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İstanbul Club Cubana 99

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yer: Beyoğlu Adres: Dünya Hotel Meşrutiyet Caddesi No:81/A Galatasaray/Beyoğlu

Ücret: TLTL

Kredi Kartı: Geçmiyor

Park: YOK

İstanbul Club Cubana 99 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 99 Ögüt...

99 Ögüt...

1. Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacım var demeyi unutmayın. 2. Aşk şiiri yazın. 3. Yağmurda el ele yürüyün. 4. Radyodan onun için şarkı isteyin. 5. Ruj ya da traş kremi ile aynaya "seni seviyorum" yazın. 6. Çantasına, cüzdanına ya da yastığının altına küçük aşk notları saklayın. 7. Kahvaltıda kalp şekilli tostlar yapın. 8. Gazetenin kişisel bölümüne aşk notları yazın....
  2. İstanbul   Club Dali

İstanbul Club Dali

club dali dali club clup 0212 252 87 56 Yer : Taksim Adres : Sıraselviler Caddesi No:91/A, Taksim Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Erenköy`de restoran ve kafe olarak ismini duyuran Dali, sadece club olan şubesini Taksim`de kulüp müdavimlerinin hizmetine sundu. Perşembe-Cuma ve Cumartesi akşamları 22.00-04.00 saatleri arasında açık olan Dali`de İstanbul`un en...
  3. İstanbul    Club Terkos

İstanbul Club Terkos

club terkos 0212 243 22 25 - 0212 293 41 10 Yer: Beyoğlu Adres: İstiklal Cad. Terkos Çıkmazı Karaaslan İş Merk. No:8/4 Beyoğlu Ücret: TL Kredi Kartı: Visa-Master...
  4. İstanbul  Club Tunnel

İstanbul Club Tunnel

club tunnel istanbul clubleri clup tunnel istanbul club mekanları bakırköy tünel 0212 570 49 06 Yer : Bakırköy Adres : Kenndy Caddesi No:13 Bakırköy Sahilyolu Ücret : TL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : at tunnelistanbul.com CLUB TUNNEL ISTANBUL A L E V A L E V !!! Türkiyenin en profesyonelce tasarlanmış canlı performans ve event mekanı CLUB...
  5. 99 Esma 99 Dua

99 Esma 99 Dua

Ya Rabbi! Seni tarif etmektedir bütün güzel isimler Sen güzel isimlerini asikar etmezsen ruhum karanlikta kalir Esmaül Hünsa’na sahit yaz beni ALLAH(cc)! Sensin Allah(cc) sanadir kullugum Sendedir çarem seninledir varligim Seni arar ruhum seni anar kalbim Baskasina degil sana muhtacim Baskasini degil seni çagiririm Baskasi yaratilmistir sen yaradansin Baskasi devamsizdir sen daimsin ve daim...

Sayfayı Paylaş