gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İstanbul Defterdarlığına Bekir Bayraktar atandı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

A.A. İstanbul Defterdarlığına, Baş Hesap Uzmanı Bekir Bayrakdar atandı.

Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, açık bulunan diğer defterdarlıklardan Adana Defterdarlığına Milli Emlak Kontrolörü Tamer Utkucu, Antalya Defterdarlığına Milli Emlak Kontrolörü Hidayet Mat getirildi.

Milli Piyango Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeliğine Muammer Çolak, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) Genel Müdür Yardımcılığına da İbrahim Tan atandı.

Maliye Başmüfettişliğine Hasan Aykın, hesap uzmanlıklarına da yeterlilik sınavında başarı gösteren hesap uzman yardımcıları Kurtuluş Ozan Keser, Hasan Ali Göncü, Celal Şahin, İlyas Ünal, Kadir Çekirdekoğlu, Nedim Tolga Süer, Ali Çakmakçı, Övül Çölgezen, Ali Rutbil ile Necip Serhat Gül getirildi.

Hürriyet

İstanbul Defterdarlığına Bekir Bayraktar atandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdoğan Bayraktar, TOKİ Başkanlığı'na asaleten atandı

Erdoğan Bayraktar, TOKİ Başkanlığı'na asaleten atandı

Toplu Konut İdaresini (TOKİ) yaklaşık 5 yıldır vekalet ile yöneten Erdoğan Bayraktar, bugün başkanlığa atandı. Erdoğan Bayraktar’ın TOKİ Başkanlığı’na atanmasına ilişkin ikili kararname, Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı. Bayraktar, 2002 Aralık ayından beri, TOKİ Başkanlığı’nı vekaleten yürütüyordu. Trabzon’un Of ilçesinde 1949 yılında doğan Erdoğan Bayraktar, İstanbul...
  2. Ata - İstanbul Geceleri

Ata - İstanbul Geceleri

Ata - İstanbul Geceleri istanbul gecelerinde sarhoş olmak ne güzeldir aklımdan çıkmıyor ah gözlerin unutmak ne zor sözlerin belinle salınla ne güzelsin o esmer teninle büyüledin yaşamak seninle istanbul gecelerinde ziller, tefler elinde istanbul gecelerinde güller, meyler istanbul gecelerinde lo lay lo laylo lalolay
  3. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim
  4. Gripin - Sensiz İstanbuL`a Düşmanım (akor)

Gripin - Sensiz İstanbuL`a Düşmanım (akor)

sensiz istanbula düşmanım tab ben sensiz istanbula düşmanım akor gripin akor G#m F# E Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi G#m F# E İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum G#m F# E Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi G#m F# E İçinden çıktım bugün, içimle konuştum E � F# E - F# E Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi E � F# E F# E F# Gördüm kendimi gördüm kırıldı ayna G#m F# E Paramparça...
  5. emre aydın&istanbula düsmanım

emre aydın&istanbula düsmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün, içimle kavuştum Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça Paramparça ne varsa kadınım Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur, gel, gel, gel, gel Ben sensiz istanbul'a düşmanım Kestiğim ümitlerden yelkenler...

Sayfayı Paylaş