gebe
  1. abiyeci

abiyeci Forum Okuru

istanbul fatihde abiye alabileceğim yerler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında abiyeci tarafından paylaşıldı.

selamlar bana istanbul fatih de bulunan ve abiye satan yerler hakkında bilgi verirmisiniz

istanbul fatihde abiye alabileceğim yerler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FATİH İN istanbulu u yaştasın...

FATİH İN istanbulu u yaştasın...

fatihin yaşındasın şiiri KAÇ YAŞINDASIN EY GENÇ? KAÇ? BİLİYOR MUSUN KAÇ YAŞINDA FETHETTİ FATİH İSTANBUL'U? BİLİYOR MUSUN ÖVÜNDÜĞÜN O CEDDİNİ İSTANBUL'A SÜRÜKLEYEN SEVDANIN KAYNAĞINI,ONLARA BU GÜCÜ VERENİN NE OLDUĞUNU VE NEDEN ÖLÜMDEN KORKMADIKLARINI, HATTA ÖLÜM İÇİN DUA ETTİKLERİNİ? ONLARI AYAKTA TUTAN DİMDİK YAPAN DEĞERLERİ!!? HALA NEFSİNİN PEŞİNDE HALA BOŞ İŞLERDE, BİR OKUL DERSİNİ...
  2. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul İçin Bedduası

Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul İçin Bedduası

fatih sultan mehmetin kıyafetleri fatih sultan mehmet kıyafetleri mehmet ayasofya beddua mehmetin ayasofya bedduası fatihin bedduası Fatih (1453 yılında) İstanbul’u alıp Ayasofya önüne geldiği zaman derinden derine bir inilti işitti. Sesin geldiği tarafa bir adam gönderdi. Hali perişan bir keşiş (papaz) getirdiler. Huzura çıkardılar. ’Niçin hapsedildin’ diye sordular. Keşiş fala da...
  3. Fatih Sultan Mehmet Aldığı Yerler

Fatih Sultan Mehmet Aldığı Yerler

Fatih Sultan Mehmet Aldığı Yerler nereleri? Arkadaşlar Osmanlı Tarihi dizilerle gündeme geldi ve yeni bir film daha geliyor Fatih Sultan Mehmet ile ilgili bende merak ettim acaba Fatih Sultan Mehmet Aldığı Yerler nereleri?
  4. Fatih Sultan Mehmet in Doğum Yeri

Fatih Sultan Mehmet in Doğum Yeri

Fatih Sultan Mehmet Nereli Fatih Sultan Mehmet in Doğum Yeri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "Fatih Sultan Mehmet nereli?" diyen misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve sizlerede Fatih Sultan Mehmet'in doğum yeri hakkında bilgiler aktarıyoruz. 27 Receb 835 (30 Mart 1432) Pazar günü şafak vaktinde, devletin başkenti olan Edirne'de, II. Murat'ın dördüncu oğlu olarak...
  5. İstanbulda doğum günü kutlanabilecek yerler

İstanbulda doğum günü kutlanabilecek yerler

Sevgilime sürpriz yapmak istiyorum. Dopumgününde dışarı çıkartacam ama İstanbulda nerde kutlama yapabilriiz ?

Sayfayı Paylaş