İstanbul Günay 2010 Yılbaşı Programı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İstanbul Günay 2010 Yılbaşı Programı
yılbaşı programları 2010 istanbul yılbaşı programları 2010 günay istanbul
Dolu dolu unutulmaz bir yılbaşı programı Günay da sizleri bekliyor Funda Arar eşliğinde yeniyıla girmek isteyenler için Günay yılbaşı program bilgileri şöyle

istanbul-yilbasi8-3947.jpg

Funda Arar yılbaşı gecesinde Günay'da

İstanbul'un tek gazino sahnesi olan Günay Restaurant yılbaşı gecesine hazır. 2010'a Funda Arar, Banu Zorlu, Berkant ve oryantal Dora ile girecek olan Günay severleri muhteşem sürprizler bekliyor.

Dünyadan ve Türkiye'den ünlü sanatçıların sahneye çıktığı İstanbul'un elit mekanı Günay Restaurant 2010'a hızlı giriş yapacak. 31 Aralık gecesi Günay'da sahneye Funda Arar, Banu Zorlu, Berkant ve oryantal Dora çıkacak. Özel bir oryantal şov'un yapılacağı gecenin fiyatı ise 400 TL'den başlayan fiyatlarla olacak. Yılbaşı gecesi için özel kıyafetler hazırlatan Funda Arar, yeni yıl gecesi için sevenlerine sürpriz yapıp yeni albümü için hazırladığı özel bir şarkıyı da seslendirecek.

Güzel bir yıl geçirdiğini belirten Funda Arar, "Güzel bir yıl geçirdim. Müzik adına daha da bir yol ilerledim ve sevenlerim ile daha da kenetlendim. 2010'da beni ve sevenlerimi daha da güzel şeyler bekliyor. Huzurlu, güzel ve sağlıklı bir yıl için o gece güzel bir adım daha adacağız" diyerek heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Günay 0212 / 230 33 33

Yer: Günay Restaurant
Adres: Büyükdere Cad. Beytem Plaza 1.Bodrum Kat / Şişli
Tarih: 31 Aralık 2009

Geri