gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İstanbul Günay 2010 Yılbaşı Programı

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yılbaşı programları 2010 istanbul yılbaşı programları 2010 günay istanbul Dolu dolu unutulmaz bir yılbaşı programı Günay da sizleri bekliyor Funda Arar eşliğinde yeniyıla girmek isteyenler için Günay yılbaşı program bilgileri şöyle

Funda Arar yılbaşı gecesinde Günay'da

İstanbul'un tek gazino sahnesi olan Günay Restaurant yılbaşı gecesine hazır. 2010'a Funda Arar, Banu Zorlu, Berkant ve oryantal Dora ile girecek olan Günay severleri muhteşem sürprizler bekliyor.

Dünyadan ve Türkiye'den ünlü sanatçıların sahneye çıktığı İstanbul'un elit mekanı Günay Restaurant 2010'a hızlı giriş yapacak. 31 Aralık gecesi Günay'da sahneye Funda Arar, Banu Zorlu, Berkant ve oryantal Dora çıkacak. Özel bir oryantal şov'un yapılacağı gecenin fiyatı ise 400 TL'den başlayan fiyatlarla olacak. Yılbaşı gecesi için özel kıyafetler hazırlatan Funda Arar, yeni yıl gecesi için sevenlerine sürpriz yapıp yeni albümü için hazırladığı özel bir şarkıyı da seslendirecek.

Güzel bir yıl geçirdiğini belirten Funda Arar, "Güzel bir yıl geçirdim. Müzik adına daha da bir yol ilerledim ve sevenlerim ile daha da kenetlendim. 2010'da beni ve sevenlerimi daha da güzel şeyler bekliyor. Huzurlu, güzel ve sağlıklı bir yıl için o gece güzel bir adım daha adacağız" diyerek heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Günay 0212 / 230 33 33

Yer: Günay Restaurant
    Adres: Büyükdere Cad. Beytem Plaza 1.Bodrum Kat / Şişli
    Tarih: 31 Aralık 2009

İstanbul Günay 2010 Yılbaşı Programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Kafes Garden 2010 yılbaşı programı

İstanbul Kafes Garden 2010 yılbaşı programı

ortaköy yılbaşı ortaköyde yılbaşı istanbul kafes garden ortaköy kafes İstanbul Kafes Garden yılbaşı programı hakkında gerekli tüm bilgiler ve yılbaşı programı detayları Yer: Kafes Garden / Fasıl Adres: Kuruçeşme Sahilyolu Migros Yanı No: 5/7 Tarih: 31 Aralık 2009 KAFES GARDEN’DA YILBAŞI İstanbul boğazının en güzel mekanlarından biri olan Kuruçeşme Kafes Garden sizler için süprizlerle...
  2. İstanbul Kokosh 2010 Yılbaşı Programı

İstanbul Kokosh 2010 Yılbaşı Programı

İstanbul kokosh sizlere muhteşem bir yılbaşı programı hazırlamış 2010 yılına sizlerde unutamayacağınız bir programı yaşayarak girmek istiyorsanız işte gerekli bilgiler Yer: KoKosh Adres: Meşrutiyet Cad. No:83 Tepebaşı Tarih: 31 Aralık 2009
  3. İstanbul Lipsi 2010 yılbaşı programı

İstanbul Lipsi 2010 yılbaşı programı

lipsi yılbaşı 2010 yılbaşı nişantaşı nişantaşında İstanbul Lipsi 2010 yılbaşı programı hakkında tüm gerekli bilgilere sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara göz atınız Yer: Lipsi Bar Adres: Abdi İpekci cad.Azer İş MerkeziNo:44/3 Nişantaşı Tarih: 31 Aralık 2009 Eğlence isteyenlere… LİPSİ YILBAŞI’NDA EĞLENCEYE DAVETİYE ÇIKARTIYOR! Ünlü Buzuki ustası FİKRET URAL Yılbaşı gecesi...
  4. İstanbul Park Nigth 2010 Yılbaşı Programı

İstanbul Park Nigth 2010 Yılbaşı Programı

çamlıca yılbaşı çamlıcada yılbaşı park night büyük çamlıca çamlıcadaki restaurantlar restaurantları İstanbul Perk Night yılbaşı programı hakkında genel bilgiler.Sizlerde farklı bir yılbaşı programı arıyorsanız aşağıdaki bilgilere göz atmanızı tavsiye ederim Yer: Park Night Restaurant Adres: Turistik Çamlıca Cad. No:30 Büyük Çamlıca Tarih: 31 Aralık 2009 PARK NİGHT RESTAURANT MUTLI...
  5. İstanbul Zihni bar 2010 yılbaşı programı

İstanbul Zihni bar 2010 yılbaşı programı

zihni bar zihni bar yılbaşı İstanbul Zihni bar sizlere muhteşem bir yılbaşı geçirmeniz için son derece dolu bir program hazırlamış program detayları hakkında sizlere bilgilere geçiyorum Yer: Zihni Bar Adres: Valikonağı Cad. No:39 Nişantaşı Tarih: 31 Aralık 2009 BAŞLANGIÇ DANA CARPACCİO Roka yaprakları slayst permesan capari çiçeği sos ile ANTRE DENİZ MAHSÜLLÜ RİZOTTO...

Sayfayı Paylaş