gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi

Konu, 'Türkiye Hastaneleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kanuni sultan süleyman hastanesi istanbul adresi iletişim bilgileri yeri ile ilgili bilgiler burada melekler İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi bir süre 25 Nisan 2011 tarihinden itibaren Halkalı'ya taşınarak adını Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değiştirdi.Hastane Mayıs ayından beri hizmet vermekte melekler :) (İstanbul'da ki diğer hastanelerin iletişim bilgileri de sitemizde mevcut,onu da hatırlatmış olalım :tik: )

Bu tam donanımlı modern ve büyük hastaneye (Allah muhtaç etmesin de ) gitmeniz gerekirse diye iletişim bilgilerini vermek istiyoruz;

Adres: Altınşehir, Turgut Özal Cd. No:1 34306 Halkalı / Küçükçekmece / İstanbul

Tel: 0212 404 15 00
    Tel: 0212 495 59 20
    Faks: 0212 571 47 90

Web: İstanbul Kanuni Sultan Süleyman E.A.H.
    Web: İstanbul Kanuni Sultan Süleyman E.A.H.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar bişi sorucam size bu hastaneye karagümrükten nasıl gidilir? kaç vasıtayla vs.

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanuni Sultan Süleyman ve gerçek oğlu Ali

Kanuni Sultan Süleyman ve gerçek oğlu Ali

kanuni sultan süleymanın gerçek oğlu, halit ergenç, halit ergençin oğlu ali, berguzar korel Hünkarımız kıymetlimiz, Sultan Süleymen ve gerçek oğlu şehzade Ali :) Yani Halit Ergenç ve oğlu Ali'nin haberini sunuyoruz size Melek'ler:) Bergüzar Korel önceki gün İstinye Park'ta oğlu Ali'ye yemek yedirebilmek için akla karayı seçti Yemeğini yemeyen ve ağlamaya başlayan Ali, babası Halit...
  2. kanuni sultan süleymanın ilk karısı

kanuni sultan süleymanın ilk karısı

kanuninin ilk eşi kanuni sultan süleyman ilk eşi sultan süleyman ın ın karısı kanuni sultan süleymanın ilk karısı kimdir
  3. kanuni sultan süleyman

kanuni sultan süleyman

kanuni kaç kez evlendi ve kimden kaç çocuğu oldu
  4. Kanuni Sultan Süleyman

Kanuni Sultan Süleyman

kanuni sultan süleymanın hayatı özellikleri saltanatı hakkında bilinmeyenler ayrıntılı bilgiler çok sevgili meleklerim,osmanlı torunları olarak tarihimizi bilmek öğrenmek ve örnek almak sanıyorum hepimizin görevi.Ata'mızın sözünde söylediği gibi:"Tarihini bilmeyen bir millet yok olmaya mahkumdur".Osmanlı'ya en parlak devirlerini yaşatan hükümdarlardan Kanuni Sultan Süleyman ile...
  5. kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

Kızlar istanbuldan katılıyorum sitenize kanuni sultan süleyman hastanesi istanbulda halkalıdaymışta tam olarak yeri nerede nasıl giderim oraya bilen yazsın yav :D:D

Sayfayı Paylaş