gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

istanbul ne güzel memleket

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

http://s1.sharetor.com/tr/down/11228642k40 (istanbul........_uploader_esena - 564.30 Kb)

Son düzenleme: 24 Ocak 2008
  2. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: istanbul ne güzel memleket
    Emeğine yüreğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: istanbul ne güzel memleket

sayende arwen abla seninde emeğine yüreğine sağlık

istanbul ne güzel memleket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel memleketim Mersin

güzel memleketim Mersin

mersin enteller caddesi Antik Tiyatro ATaanıt Atatürk Evi ßarış Anıtı Tarsus Kleopatra Kapısı Cumhuriyet Meydanı Değirmen Fenerbahçe Meydanı Kanlıdivane Kızkalesi 52 Katlı otelimiz...Taksim group hotel ! Resmin Orijinal Halini Görmek İçin Bu Alana Tıklayın!Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.690x477. Ulu cami Yatlimanı Enteller...
  2. Memleketimin Güzel İnsanları :)

Memleketimin Güzel İnsanları :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. güzel Mersin'im canım memleketim!

güzel Mersin'im canım memleketim!

mersin tatil beldeleri mersin beldeleri güzel cennet cehennem Herkes için doğduğu ve büyüdüğü yer olan şehir ve beldeler ayrı bir önem taşır. Ben mesela nereye gidersem gideyim döndüğüm de doğum büyüdüğüm şehri özlediğimi daha iyi anlıyorum. Sizler için bu konum da doğum büyüdüğüm ve çok sevdiğim canım şehrim olan mersin hakkın da gezilecek görülecek tarihi ve turistik yerler hakkın da...
  4. Benim güzel memleketim

Benim güzel memleketim

nevşehirin tarihi.Benim güzel memeleketim çok özledim tam 13 yıl oldu gitmeyeli görmeyeli hasretimi böyle gidermeye çalışıyorum fotoğraflardan ve yayınlanan videolardan çocukluğumun bir kısmı orda geçti su taşıdığımız çeşmeleri sıcak ekmek yediğimiz fırınları buğday tarları üzüm bağları yazları gözlacı renkelriyle güne bakanlarıyla ooooooooofffff ooofffffff çocukluğum geldi birden aklıma ben...

Sayfayı Paylaş