gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

İstanbul ol benim için...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Gel ''İSTANBUL OL'' benim için..... Görüp gezilecek değil ; bulup yaşanacak koca bir kent ol bana !! Öyle büyük ol ki ; ne yaparsam yapayım tüketemeyim seni.
    Bütün çabalarıma rağmen hala keşfedemediğim kuytuların olsun mesela.
    Ne özüne inebildiğim kadar yüzeysel ;
    Nede aramakla bulabileceğim kadar yakın ol !!

Kaynağı bulunamayan bir nehir ; merkez üssü tespit edilemeyen bir deprem..
    Ta Kaf Dağı'nın ardı gibi , bir giz ol !!

Sadece gerçekleşmesi değil ; düşünmesi bile imkansız olsun..
    Akıl almaz şeyler düşündür bana , daha önce düşünülmemiş olsun mesela...
    Ve hiç kimseyle paylaşamayacağım kadar anlaşılmaz ol...
    Gelgitlere sal beni , bırak rüzgarlarımda sapmalar olsun.
    Sadece dört tane değil ; sayısı belirsiz mevsimler yaşatan bir güneş ol bana..
    Ve eşi benzeri görülmemiş tutulmalar yaşat küçücük dünyama....

İstanbul ol benim için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul Aramızda yollar var aşılmaz değil Köpürür arada denizler geçilmez değil Sen karşı kıyıda bir güneş ben ay misali Yakamozlarda buluşuruz geç kalma bari Ah seni can seni can İçimdeki bu heyecan Gel bahar solmadan İkimizide taşır bu can Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul
  2. Yalın - İstanbul Benden Büyük

Yalın - İstanbul Benden Büyük

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle Okudum birer birer yazdığın notları Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam İstanbul benden büyük onla başa çıkamam Küçücük ellerimle seni geri alamam Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu...
  3. İstanbul Depremi İçin Tarih Belli Oldu

İstanbul Depremi İçin Tarih Belli Oldu

Türkiye Jeofizik Kurumu Derneği Onursal Başkanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, 2013 yılından sonra Sakarya çukurunda her an deprem olabileceğini belirterek, İstanbul'un kuzeyini ise 2 depremin beklediğini öne sürdü. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nca (TOG), gerçekleştirilen 'Deprem' konulu konferansta konuşan Ercan, "Türkiye'de 8' büyüklüğünden daha fazla deprem olmayacağı için, Türkiye ikinci...
  4. İstanbulda Patlama Oldu

İstanbulda Patlama Oldu

istanbuldaki patlama istanbulda patlamalar güncel haberler, yeni haberler, istanbulda patlama, kaç yaralı, can kaybı varmı sorularınıza cevaplar burada İstanbul'da patlama oldu meleklerim. Gün geçmiyor ki bir dyerde patlama can kaybı olmasın hergün bir yeni bir fazla kötü habere açıyoruz gözlerimizi yine olanlar olmuş.. İstanbul Etiler'de Akmerkez yakınında patlama meydana geldi. Bölgeye...

Sayfayı Paylaş