gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İstanbul Poyrazköy Kadınlar Plajı 2012 Tanıtımı

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı

Sevgili melekler, İstanbulda oturuyorsanız ve kadınlara özel bir plajdan denize girmek istiyorsanız Rumelikavağı Altınkum plajından sonra size Poyrazköy Kadınlar Plajını tavsiye edebiliriz. İşte plajın 2012 tanıtım bilgileri.. :)

Poyrazköy sahilinde Kadınlar Plajı hizmet vermektedir. Kadınlar plajı, karma plajdan farklı olarak sadece bayanların bulunduğu alandır. Buranın güvenliği plaj görevlilerince sağlanmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için köydeki kalitenin en iyi olmasını amaçlanıyor Kadınlar Plajı Giriş Ücreti 5 TL‘dir. .

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    benim bir arkadaşım sürekli gidiyor çalışan peersonelde bayanmış o yüzden kadınlar rahat edebilirler hatta bi gün benide götürcek :D:D

3. crn91

crn91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sitede pek iyi yorumlara rastlamadım ben.

Yönetimin notu: Link vermek kesinlikle yasaktır. Bilginize...

İstanbul Poyrazköy Kadınlar Plajı 2012 Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 - 2012 plaj modası

2011 - 2012 plaj modası

2011 plaj modası plaj modası 2011 plaj modası 2011, plaj modası 2012, trendleri burada arkadaşlar. Nihayet plaj sezonuna doğru hızla ilerliyoruz Melek'ler:) Yaz mevsimine ramak kalan şu günlerde, plaj alışverişleri de yavaş yavaş düşünülmeye başlandı. Plaj alışverişinizi yapmadan önce, sizlere bu sezonun ve 2012 sezonun plaj modasından örnekler sunmak istedik.
  2. İstanbulda bayan plajı var mı?

İstanbulda bayan plajı var mı?

Ya kızlar istanbulda sadece bayanların gittiği plaj varmı?
  3. İstanbul Rumelikavağı Ertur Altınkum Kadınlar Plajı 2012 Bilgileri

İstanbul Rumelikavağı Ertur Altınkum Kadınlar Plajı 2012 Bilgileri

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı Sevgili melekler, İstanbul'da oturuyor, denize girmeyi seviyor ancak tesettürlüyseniz ya da ben herkesin içinde bikini-mayo giymek zorunda değilim diyenlerdenseniz size İstanbulda kadınlar plajı önerebiliriz. İşte Ertur Altınkum kadınlar plajı 2012 bilgileri... ERTUR ALTINKUM KADINLAR PLAJI 2012 Boğazın incisi tarihi Sarıyer...
  4. Yalova Esenköy kadınlar Plajı 2012 Tanıtım Bilgileri

Yalova Esenköy kadınlar Plajı 2012 Tanıtım Bilgileri

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı Sevgili melekler, malum İstanbul'da serinlemek bir dert, denizleri mahvettik, ancak adalar temiz durumda ama başka yere de gidemiyor ve kadın kadına denize girmek istiyorsanız, size İstanbula yakın olarak gidebileceğiniz Yalova Esenköy Kadınlar plajı tavsiyemizdir. Rumelikavağı Altınkum ve Poyrazköy kadınlar plajından başka...
  5. kadınlar plajı olan oteller

kadınlar plajı olan oteller

Arkadaşalar tesettürlü bayanaların rahatlıkla girebileceği yerler biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş