gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İstanbul Şehir Üniversitesi Çok İstiyorum Bursu 2012 Başvurusu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

istanbul şehir ünivrsitesi çok istiyorum bursu istanbul şehir üniversitesi
    Sevgili melekler, bildiğiniz üzere okumak isteyen öğrenciler için çeşitli kurum ve kuruluşlar burs veriyor. Bu burslardan biri olan Çok İstiyorum bursu bu yazımızın konusu. İstanbul Şehir Üniversitesi Çok İstiyorum bursu 2012 başvurusu için bilmeniz gerekenlerin tamamı makalemizde. :)

İstanbul Şehir Üniversitesi’nin kurulduğu günden beri sunduğu ve büyük ilgi gören Çok İstiyorum Bursu’na başvurular başladı. Çok İstiyorum Bursu kapsamında, bu bursu neden çok istediğini en iyi ifade eden ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nin burssuz veya kısmi burslu bölümlerinden birine ÖSYM tarafından yerleştirilen 3 öğrenci puanı ne olursa olsun tam burs imkanına sahip olacak. Öğrenciler yazı, resim, fotoğraf veya video yoluyla 5 Temmuz’a kadar sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden (İstanbul Şehir Üniversitesi/Facebook) başvuru yapabilecek.

İstanbul Şehir Üniversitesi Çok İstiyorum Bursu 2012 Başvurusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi

"Yeni Çağda" Öncüydük, "Bilgi Çağı"nda da Öncü Olacağız... 1453'te Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesiyle başlayan "Yeni Çağ"ın bir diğer önemli olayı da, İstanbul Üniversitesi'nin geleceğe uzanan temellerinin atılmasıdır. İstanbul Üniversitesi, Avrupa'da kurulan ilk 10 üniversiteden biri olma özelliğini de gururla taşımaktadır. Geçen yüzyıllar boyunca...
  2. İstanbul Üniversitesi Seçimini Yaptı

İstanbul Üniversitesi Seçimini Yaptı

Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu'nda yapılan seçimde 2 bin 378 öğretim üyesi oy kullandı. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü için yarışan 14 adaydan YÖK'e bildirilecek 6'sının ismi belirlendi. İÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu'nda saat 09.30'da başlayan seçim, saat 16.30'da sona erdi. Seçimde,...
  3. istanbul üniversitesi taban puanları 2011 2012

istanbul üniversitesi taban puanları 2011 2012

istanbul üniversitesinin taban puanlarının durumu nedir yardımcı olun lütfen.
  4. 2011-2012 İstanbul Üniversitesi Taban Puanları Burada Melekler

2011-2012 İstanbul Üniversitesi Taban Puanları Burada Melekler

2011 2012 istanbul üniversitesi taban puanları nelerdir hangi bölüm kaç puan ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce 2011-2012 üniversite taban puanları ile ilgili olarak sizlere bilgi vermiştik melekler :) Şimdi de önümüzde ki sene İstanbul içi tercih yapıp İstanbul Üniversitesini yazmak isteyene meleklerimiz için 2011-2012 İstanbul Üniversitesi taban puanları ile ilgili bilgilere...
  5. Çok Modern İstanbul Şehir  Fotoğrafları

Çok Modern İstanbul Şehir Fotoğrafları

İstanbul Şehir Resimleri Modern İstanbul Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere şehir tanıtımları konularımıza bir yenisini daha sunuyor ve bizden modern İstanbul şehir resimleri isteyen misafirlerimizin de ricasını yerine getiriyoruz. İşte sizlere İstanbul şehir fotoları Melek'lerim.

Sayfayı Paylaş