gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İstanbul Senden Güzeli Yok

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kaynak:devtürkler​

Son düzenleme: 27 Ocak 2009
İstanbul Senden Güzeli Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben seni yoka sattım ...

ben seni yoka sattım ...

Yaldızlı gecelerin sessizliğinden artık simleri bir bir toplayıp, Ve kanatıp bana dair sevdiğini söylediğin her şeyi, Senden soyunuyorum… Söküp gölgeni gizlediğin sokağa bakan tüm pencereleri, kendi ellerimle seni uzaklara uğurluyorum… Tam tükenmek üzereyken getirdiğin tahammülleri, seri sonu indirimlerden alınmış, bana bir beden büyük tüm düşleri, ve bir de son kullanma tarihi çoktan...
  2. istanbul ne güzel memleket

istanbul ne güzel memleket

http://s1.sharetor.com/tr/down/11228642k40 (istanbul........_uploader_esena - 564.30 Kb)
  3. İstanbul Lalesinin yok oluş öyküsü

İstanbul Lalesinin yok oluş öyküsü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İstanbul seni yenicem diyalogları

İstanbul seni yenicem diyalogları

İstanbul seni yenicem! Bence beraberliğe razı ol!!! İstanbul seni yenicem! İpini koparan geliyo ya. İstanbul seni yenicem! Sonra yenildik ama ezilmedik demek yok!!! İstanbul seni yenicem! O zaman git İstanbul’a söyle! Manyak mısın be adam? İstanbul seni yenicem! Hangi branşta kapışacağız? İstanbul seni yenicem! Fatih Sultan Mehmet’ten beridir bu geyik döner oldu!!! İstanbul seni...

Sayfayı Paylaş