gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) öğrenciler arasında kavga çıktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Üniversitenin Maçka Yerleşkesindeki Yabancı Diller Yüksekokulunda, karşıt görüşlü öğrenciler arasında, bir derginin dağıtımı konusundaki anlaşmazlık yüzünden kavga çıktı. Bıçak, satır ve sopaların da kullanıldığı kavgada, Çağdaş Ali Dede, Ali Asker Tatar, Ali Duman kesici aletle, Can Özbaran ise darp edilerek yaralandı.

Bu kişilerden Dede, Özel Alman Hastanesine, diğerleri ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kavgaya ilişkin gözaltına alınan 13 kişi Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Üniversitenin Maçka Yerleşkesindeki Yabancı Diller Yüksekokulunda, karşıt görüşlü öğrenciler arasında, bir derginin dağıtımı konusundaki anlaşmazlık yüzünden kavga çıktı.

Bıçak, satır ve sopaların da kullanıldığı kavgada, Çağdaş Ali Dede, Ali Asker Tatar, Ali Duman kesici aletle, Can Özbaran ise darp edilerek yaralandı.

Bu kişilerden Dede, Özel Alman Hastanesine, diğerleri ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kavgaya ilişkin gözaltına alınan 13 kişi Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

internethaber

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) öğrenciler arasında kavga çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İŞ Arama Teknİklerİ

İŞ Arama Teknİklerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çık Aramızdan

Çık Aramızdan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İstanbul Üniversitesi'nde Seçim Heyecanı

İstanbul Üniversitesi'nde Seçim Heyecanı

Üniversitesi bugün yeni rektörünü seçecek. Bu seçimlerde 13 öğretim üyesi rektörlük için adaylığını koydu. İstanbul Üniversitesi Türkiye'nin en eski üniversitesi. 550 yıllık geçmişiyle Türk akademik hayatının amiral gemisi. Amiral gemisi, şimdi yeni kaptanını seçmeye hazırlanıyor. İstanbul Üniversitesi'nde bu rektör seçimlerinde aday enflasyonu var. 13 aday, rektör koltuğuna oturmak için...
  4. İstanbul Üniversitesi'nin yeni Rektörü Prof.Dr.Yunus SÖYLET oldu

İstanbul Üniversitesi'nin yeni Rektörü Prof.Dr.Yunus SÖYLET oldu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü’ne Prof. Dr. Yunus Söylet’i atadı. Prof. Dr. Yunus Söylet Çankaya Köşkü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 130 uncu ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddeleri uyarınca, Yükseköğretim Kurulunun önerdiği adaylar arasından...
  5. Karadağlar dizisinde kavga çıktı

Karadağlar dizisinde kavga çıktı

karadağlar, dizisi, dizi seti, kavga, haberleri burada arkadaşlar. Ekranların sevilen dizilerinden Karadağlar'ın dizi setinde kavga çıkmış Melek'ler. İşte o haber! Çanakkale’nin Avyacık İlçesi’ne bağlı Yeşilyurt Köyü’nde çekimleri yapılan ’Karadağlar’ dizisinin setinde önceki gün kavga çıktı. Dizide Halit Karadağ’ın avukat oğlu ’Selahattin’ rolünü canlandıran Burak Sağyaşar’ın, makyöz...

Sayfayı Paylaş