gebe
  1. sokakkedisi

sokakkedisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İstanbul Tüp Bebek Merkezi

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında sokakkedisi tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Ben siteye yeni üye oldum. Tüp bebek tedavisi görmüş bir anneyim.
    Benim gibi tüp bebek tedavisi ile anne olanlarla iletişimde olmak, bebek sahibi olmak isteyenlere umut olmak için tedavi gördüğümüz hastaneleri ve doktorları tanıtalım diyorum.
    Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştüm. Doktorum Aret Kamar'dı. İlk denemede pozitif sonuc aldık ve ok şükür artık bir anneyim. Sebepsiz infertilite idi sebebi.
    Siz de deneyimlerinizi yazın paylaşalım.

2. sessızlıgım

sessızlıgım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sokakkedisi, Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştür. Bir arkadasımın tavsiyesiyle acıkcası birazda cekinerek gitmiştim cunku farklı bir merkezdeki kötü tecrübem beni biraz korkutmustu. Neyseki ben de Aret Bey'le tanıstım ve tedaviye basladık. Cok iyi bi doktor beni cok iyi dinledi ve sonucta dogru bir teshis ve tedaviyle hamile kaldım.Simdi benim de bir bebegim var.
    Baska annelerde var mı acaba bu sekilde İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi gören.

3. cbh

cbh Forum Okuru

2010 yılında teyzem İstanbul tüp bebek merkezinde dr. Aret Bey ile 20 yıl süren hasreti sonlandırdı.Şuan 6 ve 3 yaşında iki kuzenim var.İlki Tüp Bebek tedavisiyle olan ikincisi tedavi olmadan bizlere sürpriz olan.
    Teyzemin yıllar önce yaşadığı o zor durumu şimdi bende yaşıyorum..eşim azosperm. Rabbim yardımcımız olsun biz de Aret Bey'i düşünüyoruz bakalım hayırlısı.

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    En kısa zaman da anne olmanızı diliyoruz.Yorumunuz için teşekkür ederiz.

İstanbul Tüp Bebek Merkezi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara Tüp Bebek Merkezi

Ankara Tüp Bebek Merkezi

ankara tüp bebek merkezi ankara tüp bebek merkezleri merkezi adana merkez haritası ulus haritası ANKARA MERKEZ Ankara Adres: Çetin Emeç Bulvarı 2. Cadde No: 2/A Öveçler Ankara Telefon: 312. 472 33 34 (pbx) Fax: 312. 472 33 38 E-mail: [email protected] Ankara'nın merkezi yerleşim birimleri olan Kızılay, Ulus ve Şehirlerarası Terminal (AŞTİ)'den, Öveçler 2.Cadde dolmuşları ve...
  2. İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

istanbul tüp bebek merkezi tüp bebek merkezleri istanbul istanbulda merkezleri istanbuldaki İstanbul'da Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri: Asagida bulunan listemizde İstanbul ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Üreme Sağlığı Merkezi Telefon: 0216 544 44 00 - 0216 544 43 00 Fax : 0 216 326 71 67 Adres:...
  3. İstanbul Ferticenter Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri gerekiyor

İstanbul Ferticenter Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri gerekiyor

Merhaba. Bebeğimiz olsun istiyoruz bir arkadaşımız Ferticenter İstanbul tüp bebek merkesini önmerdi, lütfen Ferticenten İstanbul Tüp bebek merkezi telefon ve adresini verebilirmisiniz
  4. 2014 İstanbul Tüp Bebek Merkezleri İletişim Bilgileri

2014 İstanbul Tüp Bebek Merkezleri İletişim Bilgileri

istanbulda tüp bebek merkezleri, tüp bebek merkezleri istanbul, istanbuldaki tüp bebek merkezleri adresleri Sevgili melekler, bebek sahibi olamayan çiftler için bir umut kaynağı olan ve çok da başarılı sonuçlar elde edilen tüp bebek tedavisi ülkemizde büyük şehirlerde pek çok noktada gerçekleştirilmektedir. Devlet hastanelerinde olduğu gibi özel hastanelerde ve tüp bebek merkezlerinde de...
  5. bursa tüp bebek merkezleri

bursa tüp bebek merkezleri

5 yıllık evliyim çocuğumuz olmuyor tüp bebek denemeye karar verdik bana bursada en iyi tüp bebek merkezleri hakkında bilgi verirseniz memnun olurum

Sayfayı Paylaş