gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İstanbul/üsküdar

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.667x500.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.667x500.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.870x551.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.893x423.[​IMG]

İstanbul/üsküdar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  2. Üsküdar Resimleri

Üsküdar Resimleri

üsküdar resimleri üsküdar resim kıyafetleri üsküdarın eski resimleri İstanbul'un en güzel yerlerinden birine geldik şimdi şimdiki durağımız Üsküdar:) En güzel açılardan Üsküdar resimleri
  3. İstanbuL / Üsküdar ciwarında olanlar ..

İstanbuL / Üsküdar ciwarında olanlar ..

Hadi ne duruyorsunuz .. YorumLarınızı Bekliyoruum ..Ben İst./Üsk./ÇenqeLköy ciwarında oturuyorm eğer sizde buraLara yakın oturuyorsanız Yorum yaZzın :D
  4. İstanbul Üsküdarda Özel Kız Yurdu

İstanbul Üsküdarda Özel Kız Yurdu

üsküdar kız yurdu üsküdar yurtlar üsküdarda yurtlar özel üsküdarda özel Özel Üsküdar Akademi Kız Öğrenci Yurdu (Yüksek Öğrenim) Kapasite: 55 Tel: 0216 341 33 60 Url: akademikizogrenciyurtlari.com Kısa Bilgi: Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Üsküdar da yer almaktadır.Yurdumuz Üsküdar'ın merkezinde olup ana caddeye ve otobüs...
  5. istanbul üsküdar devlet hastanesi adresi lazım acil

istanbul üsküdar devlet hastanesi adresi lazım acil

selam herkese bana acil olarak istanbul üsküdar devlet hastanesi adresi ve telefonu lazım , istanbul üsküdar devlet hastanesi, lütfen yardım ..

Sayfayı Paylaş