gebe
  1. MutluYaman

MutluYaman Forum Okuru

İstanbula yabancı kaldım yardııım lütfen:))

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MutluYaman tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben marmaristen geldim. Bir kaç gündür İstanbuldayım. Bi arkadaşımın evinde kalıyorum malum oda çalışıyo. Tek başıma Ewde otur otur patlıyorum. Avcılardayım. Bu saatlerde taksimden başka gidibileceğim güzel semt ve mekanlar yardımcı olursanız mutlu olurum :)

İstanbula yabancı kaldım yardııım lütfen:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardııım

Yardııım

admimlerim ben dostlukla ilgili yazıı koycam hangiii bölüme koyabiliriim..yaniii hikaye...yardımcı olabilirmisinizz..şimdiden teşekkürler..
  2. Yabancı

Yabancı

Birazda şiir meleklerim.
  3. lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

:hamile:eşimle 20 gündür korunmuyoruz ve hamilemiyim die 2 defa kan testi yaptım negatif çıktı.sonra 2 idrar yaptım negatif çıktı adetimde 20 gün geçikti karnımda şişlik,yemek yemem çogaldı gögüs uçlarım agrıyo ve kasıklarımda arada agrılar oluyo ...ya ümitlenmek istemiyorum ama ne bilim tstlerden sonra yine korunmadan ilişkiye girdik...bu arada birşey daha yumurtalıklarda iltihap oldugu zaman...
  4. arkadaşlaar yardııım :)

arkadaşlaar yardııım :)

adetimi 2 gün geçti ama hep düzenlidir normalde adetlerim.bende hiç bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim varmıdır sizce?ne bulantı ne baş dönmesi sadec karnımın alt tarafında bazen bi baskı hissediyorum.hiç belirtisi olmayıp hamile olduğunu öğrenen varmı arkadaşlar?
  5. Yardıııım :(

Yardıııım :(

kızlar yardım edin :( en yakın arkadaşıma aşık oldum ama kanka diyorum ona haberi yok ilk başlarda bende kendime itiraf edemedim ama dediği laflar yaptığı hareketler çok etkiledi beni :( ama sevdiği birisi var ve bende kankası olarak ona yardım ediyorum ama kötü durumdayım :( ne yapmalıyım? :(

Sayfayı Paylaş