gebe
  1. redflower

redflower Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İstanbulda bachata kursu?

Konu, 'Dans Kursları' kısmında redflower tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, istanbulda bachata öğrenebileceğim kurs var mıdır acaba? varsa hangi semtlerde bulabilirim?

İstanbulda bachata kursu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bachata

Bachata

ABD’deki Rap gibi Bachata da fakir ve dışlanmışların müziği olarak ortaya çıktı. Dominik Cumhuriyeti’nin varoşlarında ortaya çıkan Bachata, fakir Dominiklilerin, sosyal ve ekonomik dışlanmışlığını ve terk edilmişliğini yansıtır. 1960’ların başında Bachata romantik, gitara dayalı müziğin önemli bir alt kategorisi olarak ilk ortaya çıktığında dansa yönelik Küba Son’undan ve Guaracha’dan...
  2. Yönetici Kursu

Yönetici Kursu

aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor nasıl yapılır İşinize yaramasa bile astlarınızdan hazırlaması zor raporlar isteyin. *Size sunulan rapor ne kadar özenle hazırlanmış olursa olsun eksik tespit edin ve beğenmediğiniz kısımlarına çizik atın. *Asla astlarınıza özel hayatınızdan bahsetmeyin,Onların yanında sürekli işten bahsedin. *Günaydın,iyi akşamlar derken bile ses tonunuz...
  3. kpss kursu

kpss kursu

eşim eylülde sınava girecek bende yardımcı olması açısından eşimi hafta sonları gidebileceği bir kursa yazdırdım kurstaki bir bayanın dikkatini çekmiş eşim bayan eşime devamlı msjlar atıyor olmadık saatlerde arıyor eşim fazla önemsemiyor nasılsa vazgeçer diyor ama vazgeçecek gibide görünmüyor gittim güzelce konuştum anlamadı hatta daha fazla rahatsız etmeye başladı numarasını değiştirmesini...
  4. Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı...
  5. Diksiyon Kursu :)

Diksiyon Kursu :)

Kursa başladım yeni değil aslında 1 kadar oluyo ama sadece hafta sonları olduğu için fazla ilerleyemedik tabi... Zevkli oluyo dersler... Sıkılıyorum yapıcak bişey yok duyenlere tavsiye ederim... Diksiyon bitiminde devamına da hızlı okuma koymuşlar bunu bilmiyodum ama benim için çok ii olcak... Bi taşla iki kuş gibi bişey xD Tavsiye ederim herkese :)

Sayfayı Paylaş