gebe
  1. etipuf

etipuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İstanbulda bayan plajı var mı?

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında etipuf tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar istanbulda sadece bayanların gittiği plaj varmı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. crn91

crn91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben gittim İstanbul'da. baya da giden var. Aşağıdaki linklerden de detaylı bilgilere ve yorumlara ulaşabilirsin.

Yönetimin notu: Link vermek kesinlikle yasaktır. Kaldı ki verdiğiniz linkler yukarda ki mesajda forumumuzdan linklerini verdiğimiz plajlardır. Bilginize...

MM yönetimi adına TİTAN

4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    canımistanbul değilde yalova ihlas armutlu tatil köyü evlerim denize sıfır muhteşem

a.özlem bunu beğendi.
İstanbulda bayan plajı var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. Kbb İstanbul Nerede İletişim bilgileri var mı

Kbb İstanbul Nerede İletişim bilgileri var mı

Kbb İstanbul Nerede bana acilen Kbb İstanbul iletişim bilgileri lazım kızlar lütfen biliyorsanız yardımcı olun.
  3. 2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar olduğunu bilen var mı acaba aranızda? Bende 2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında ki otomobil fuarına gitmek istiyorum ama ücretler uygunsa tabi.
  4. 2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

Kızlar hala bu yaz denize gitmedim ama nihayet önümüzde ki hafta sonu bizim deniz tatilimiz başlıyor biraz kısa bir tatil olacak ama yinede olsun. Sizden de deniz alışverişim öncesi bir kaç 2012 Plaj Elbisesi Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. İstanbul Poyrazköy Kadınlar Plajı 2012 Tanıtımı

İstanbul Poyrazköy Kadınlar Plajı 2012 Tanıtımı

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı Sevgili melekler, İstanbulda oturuyorsanız ve kadınlara özel bir plajdan denize girmek istiyorsanız Rumelikavağı Altınkum plajından sonra size Poyrazköy Kadınlar Plajını tavsiye edebiliriz. İşte plajın 2012 tanıtım bilgileri.. :) Poyrazköy sahilinde Kadınlar Plajı hizmet vermektedir. Kadınlar plajı, karma plajdan farklı olarak...

Sayfayı Paylaş