gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İstanbul'da bu yollar bugün kapalı

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul'da Nevruz kutlamaları dolayısıyla bazı cadde, sokak ve noktalar araç trafiğine kapatılacak.
    İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılacak etkinlik nedeniyle saat 08.00'den itibaren, gerektiğinde bazı cadde, sokak ve noktaların araç trafiğine kapatılacağı bildirildi.

Buna göre, Onuncu Yıl Caddesi (Sahil kuzey güney girişleri ve Belgrat Kapı arası), Zeytinburnu varyanttan Zeytinburnu'na giriş, Taşhanlar Varyanttan Zeytinburnu Abay Caddesi'ne girişler, Zeytinburnu Önleyici Hizmetler Ekipler Amirliği önünden geçen Abay Caddesi, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi önü, Balıklı Rum Hastanesi önü, Kazlı Çeşme Pazar önü (Muammer Aksoy Caddesi) araç trafiğine kapatılacak.

Mevlanakapı Kavşağı sahil istikameti, Yenikapı istikameti Galeria ilerisi Zeytinburnu Köprüsü, Samatya Işıklar Ataköy istikameti ile Zeytinburnu Kazlıçeşme Mevkisi ve çevresindeki yollar da gerektiğinde araç trafiğine kapatılacak.

Açıklamada, sürücülerin, Emine Erkul Caddesi ve Emine Erkul Caddesi'nden E-5'e katılım, Yenikapı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'ndan Atatürk Bulvarı, Vatan Caddesi'ne ve Millet Caddesi'ne katılım, Topkapı'dan E-5 Güney-Kuzey katılımını alternatif olarak kullanabilecekleri kaydedildi.

SULTANAHMET MEYDANI'NDAKİ ETKİNLİKLER

Açıklamada ayrıca, Sultanahmet Meydanı'nda yapılacak Nevruz kutlamaları nedeniyle de gece saat 24.00'ten itibaren Sultanahmet Meydanı ve çevresinin resmi araçlar hariç, etkinlik bitimine kadar araç trafiğine kapatılacağı duyuruldu.

İstanbul'da bu yollar bugün kapalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da hangi yollar kapalı?

Ankara'da hangi yollar kapalı?

Obama'nın Türkiye ziyaretinin Ankara bölümüyle ilgili geniş trafik ve güvenlik önlemleri alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ABD Başkanı Obama'nın Ankara ziyaretiyle ilgili güvenlik tedbirleri çerçevesinde, 6 Nisan Pazartesi günü il merkezi üzerinde polis ve askeri hava araçları haricinde tüm sivil havacılık kurumlarına ait hava araçlarına uçuş yasağı getirildi....
  2. Biliyorum sana giden yollar kapalı

Biliyorum sana giden yollar kapalı

sana giden yollar kapalı biliyorum sana giden yollar kapalı gelen bütün gelen çıkan * * * * * * * * * * * * * BİLİYORUM SANA GİDEN Biliyorum sana giden yollar kapalı, Üstelik sen de hiç bir zaman sevmedin beni. Ne kadar yakındın ve arada uçurum; İnsanlar, evler, aramızda duvarlar gibi. Uyandım uyandım, hep seni düşündüm, Yalnız seni, yalnız senin gözlerini. Sen Bayan Nihayet, sen...
  3. 1 mayıs İstanbul'da trafiğe kapalı yollar

1 mayıs İstanbul'da trafiğe kapalı yollar

1 mayıs İstanbul'da trafiğe kapalı yollar hangi yollar lütfen bu konuda bilgisi haberi olan varsa yazsın!
  4. İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları adreslerini istiyorum

İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları adreslerini istiyorum

Merhaba biz İstanbul'da yaşıyoruz ve bu yaz sıcaklarında arkadaşlarımla hafta sonu eğlenmek ve serinlemek için havuza gitmeyi düşünüyoruz da ama İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları nerede onu bilmiyoruz :) Bana İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları nerede ve isimlerini yazarsanız çok sevinirim.
  5. Bugün İstanbul'daki Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak!

Bugün İstanbul'daki Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak!

istanbul trafiğe kapalı yollar, istanbulda trafiğe kapalı yollar, 29 ekim gösterileri Sevgili melekler, İstanbul'da yaşayan meleklerimizi ilgilendiren bir haberle karşınızdayız. Bugün, yarın ve salı günü İstanbul'da bazı yollar 29 Ekim törenleri provaları amacıyla trafiğe kapatılacak. Kapatılacak yollar, kapatılma saatleri ve alternatif güzergahlar hakkındaki bilgiler ise şöyle......

Sayfayı Paylaş