gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstanbulda bugün deprem mi oldu 8 Ocak Salı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya bugün deprem olmuş istanbulda ben hiç duymadım yoksa benimle kafamı buldular ? Bilgi var mı acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
İstanbulda bugün deprem mi oldu 8 Ocak Salı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Depremi İçin Tarih Belli Oldu

İstanbul Depremi İçin Tarih Belli Oldu

Türkiye Jeofizik Kurumu Derneği Onursal Başkanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, 2013 yılından sonra Sakarya çukurunda her an deprem olabileceğini belirterek, İstanbul'un kuzeyini ise 2 depremin beklediğini öne sürdü. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nca (TOG), gerçekleştirilen 'Deprem' konulu konferansta konuşan Ercan, "Türkiye'de 8' büyüklüğünden daha fazla deprem olmayacağı için, Türkiye ikinci...
  2. Bugün (8 Ocak) Doğanlar

Bugün (8 Ocak) Doğanlar

8 ocak doğanlar 8 ocakta doğanlar Oğlak Yenilikler hevesli fakat, temkinli yaklaşırlar. Hataları karşısında kendilerini toparlamasını iyi bilirler. Amaçları doğrultusunda yaşana kişilerdir. Hırslı ve enerjilerini doğru kullanmaya özen gösteren kişilerdir. Sürekli hareket halinde olan kişilerdir. Değişen tuh halleri onları ilginç ve karizmatik yapabilir. Anlaşılması zor insanladır.....
  3. 17 Ocak Salı günü okullar tatil mi

17 Ocak Salı günü okullar tatil mi

17 Ocak Salı günü okullar tatil mi 17 Ocak Salı günü okullar kapalımı Az önce birinden duydum ama emin olmak istiyorum 17 Ocak Salı günü okullar tatil mi? Bu konuda bilgisi haberi olsun acil yazsın yarın ki programımı yapacam :D:D
  4. 22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş kızlar lütfen cevap verin az önce duydum bunu doğru haber mi bu?
  5. 10 Ocak perşembe istanbulda okullar tatil mi ?

10 Ocak perşembe istanbulda okullar tatil mi ?

2 gündür kar keyfi yapıyoruz ama perşembe için henüz bir açıklama yok.Yarın da okullar tatil olacak mı acaba bilgi var mı ?

Sayfayı Paylaş