gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

İstanbulda Deprem

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

istanbulda deprem, deprem haberleri, istanbul, hakkıdan bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

evet meleklerimm maaleseff bu gün istanbulda deprem oldu. bende hissettim ama çok şükür ki az ve kısa süreli hissettim evde yanlız olduğum için çok korktumm. rabbim daha beterlerinden korusun hepimizi inşallahh.

Tekirdağ'da 5.2 büyüklüğünde deprem

Marmara Denizi açıklarında saat 20.57’de, 8.4 kilometre derinlikte meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki depremin, Tekirdağ’da herhangi bir yıkıntıya sebep olmadığı öğrenildi.

21:06 | 25 Temmuz 2011

Deprem sonrası bazı vatandaşlar tedbir amacıyla evlerinden çıkarken, telefon hatlarında fazla yüklenmeden dolayı kısa süreli sorun yaşandı.

Öte yandan 5.2 büyüklüğündeki depremden 20 dakika sonra, Marmara Denizi’nde 2.7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bende hissettim bende bendee :(:(:(

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evet,çok kısa sürmesine rağmen ,kuvvetli bir şekilde alttan vurduğunu hissettik.Allah beterinden korusun,hepimize geçmiş olsun melekler...

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aminnnnnnn aminnnnnnn yaa rabbim o eski günleri tekrar yaşatmasın bizlere inşallah.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben yürüyodum evde hissetmedim ama ablam sağolsun panik olduuuuu

İstanbulda Deprem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul orta şiddetli depremle sallandı

İstanbul orta şiddetli depremle sallandı

Merkez üssü Tekirdağ olan deprem İstanbul'un tüm ilçelerinde hissedildi. Ayrıca çevre iller de sallandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgilere göre, bugün saat 22.03'te Tekirdağ'ın Yeniköy açıklarında 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, İstanbul ve çevre illerde de hissedildi. Deprem İstanbul'un tamamında hissedildi....
  2. İstanbul Tekirdağ Depremi 5.2 büyüklüğünde !

İstanbul Tekirdağ Depremi 5.2 büyüklüğünde !

tekirdağ depremi tekirdag deprem tekirdağ deprem tekirdag depremi istanbul 2011 istanbul depremi, tekirdağ depremi, istanbul depremi 2011 Biraz önce haber ajanslarına düştü meleklerim. İstanbulda deprem olmuş 5.2 büyüklüğünde. Can ve mal kaybının olmadığı söyleniyor. Haberin detayı şu şekilde devam etmekte. Yerin 15.3 km derinliğindeki deprem İstanbul ile birlikte çevre ilerde de...
  3. 22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş kızlar lütfen cevap verin az önce duydum bunu doğru haber mi bu?
  4. Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Bu konu istanbulda deprem hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün saat 11:17'de İsdtanbul Büyükçekmece'de hafif şiddette bir deprem meydana geldi. 3,8 büyüklüğünde olan deprem,Büyükçekmece'nin yanı sırı diğer ilçelerde de hissedildi. İşte detaylar... Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, saat 11.17'de...
  5. Son Dakika İstanbulda Deprem !

Son Dakika İstanbulda Deprem !

Bu konu; istanbulda deprem, egede deprem haberi hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, az önce yani saat 16:15- 16:20 civarında deprem oldu. CNNTURK depremin şiddetini 6.2 olarak verdi. Deprem İstanbul, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Çanakkale'de hissedildi. Kandilliden Açıklama: Deprem 6.2 büyüklüğünde oldu. Edirne. Tekirdağ , Çanakkale , İzmir...

Sayfayı Paylaş