gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Doğum yapmış olan Melekler, İstanbulda yaşayan ve doğum yapacak olan meleklerimize hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliklerinden dolayı tavsiye edersiniz?

Fiyatlar nasıl?

Bildiklerimizi aktaralım, merak edenler de faydalansın :)

İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  2. İstanbulu gezmek istiyorum nereleri tavsiye edersiniz ?

İstanbulu gezmek istiyorum nereleri tavsiye edersiniz ?

İstanbulda öğrenci olarak bulunuyorum ve burayı iyice gezmek istiyorum, bana nereleri tavsiye edersiniz gezmek için ?
  3. Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Sevgili gebe meleklerimiz, artık gün sayıyor, minik bebeğinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz, biliyoruz :) Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşaallah :) Sizden ricamız doğumu yapacağınız yerle ilgili bilgileri ve nedenlerini paylaşmanız. Zira bu bilgiler sizin oturduğunuz şehirlerde oturanlara da ışık tutacaktır, fikir olacaktır. :tik: Evet, kısmetse doğum...
  4. İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de yaşayan ve anne olan meleklerimiz, doğu miçin hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliğinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar ne durumda? Bildiklerimizi paylaşalım, merak edenlere yardımcı olalım :D
  5. Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz? Neden? Fiyatları nasıl ? Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:

Sayfayı Paylaş