gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İstanbul'da dün gece 13 araç kundaklandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İstanbul'da dün gece Tuzla, Mecidiyeköy, Eyüp ve Kadıköy'de 13 araç ve işyeri kundaklandı.
    İstanbul'da gece boyunca Tuzla, Mecidiyeköy, Eyüp ve Kadıköy ilçelerinde yaşanan kundaklama olaylarında 13 araç ve bir işyeri hasar gördü. Saldırganlar olayların ardından kaçarak izlerini kaybettirirken polis olaylarla ilgili soruşturma başlattı.

Tuzla İçmeler, Cumhuriyet Caddesi'nde park halindeki otomobillere kimliği belirsiz kişi yada kişilerce molotof kokteyli atıldı. Saldırganlar olayın ardından ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirirken alev alan otomobillere ilk müdahaleyi yangın söndürme tüpleriyle mahalle sakinleri yaptı.

RESMİ PLAKALI 2 ARAÇ YAKILMAK İSTENDİ

Saat 01.00 sıralarında Mecidiyeköy Gülbağ Mahalesi'nde park halinde bulunan iki otomobile kimliği belirsiz kişilerce molotof kokteyli atıldı. Araçlarının yandığını gören vatandaşlar sokağa inerek araçları kendi çabalarıyla yanan araçları söndürmeye çalıştı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri otomobilleri kısa sürede söndürdü. Kundaklama sonucu Koç Üniversitesi’nde görevli olan Nejdet Koyunlu’ya ait olduğu öğrenilen araç ile Ford marka bir otomobil hasar gördü. Alevleri söndürmeye çalışan Koyunlu'nun eli kısmen yandı. Olay yerine gelen polis ekipleri konuya ilişkin çevrede araştırma başlattı.

KADIKÖY'DE 8 ARAÇ KUNDAKLANARAK YAKILDI

Kadıköy Yenisahra Mahallesi'nde de saat 03.00 sıralarında park halindeki 8 araç üzerine yanıcı madde dökülerek yakılmak istendi. Saldırganlar olayın ardından kaçarken olayı gören vatandaşlar yanan araçları kendi imkanlarıyla söndürmeye çalıştı. Daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan araçlara müdehale ederek söndürdü. Araç sahipleri yaşanan olaya tepki gösterdi. Polis ekipleri çevrede yaptıkları incelemede boş bidonlar ve bez parçaları buldu.

guncel.net

İstanbul'da dün gece 13 araç kundaklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Dün Gece

Yeşim Salkım - Dün Gece

Dün gece Dün gece başka biriyle Tüm gece bambaşka şekilde Çarpıcıydı her yanı Ah bir solukta, ah dün gece Dün gece farklı biriyle Tüm gece sinsi bir şekilde Sarsıcıydı her yanı Ah bir yudumda, ah dün gece Sensizim sandığım o anları Hem de yaşanan tüm o akşamı Her nasıl oldu süzüldün aklıma Diye hiç kendi kendime, İnan ki sormadım bile
  2. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  3. İzmir'de araç kundaklama

İzmir'de araç kundaklama

İzmir'de park halinde bulunan bir araç kundaklandı. Edinilen bilgiye göre olay saat 05.00 sıralarında Karşıyaka, Örnekköy, 7448/8 Sokak, numara 36'da meydana geldi. Görgü tanıkları, saldırının bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini, zanlının özel otomobile molotof fırlattıktan sonra hızla olay yerinden kaçtığını söyledi. Bu arada olay yerine gelen polis ekipleri, yangın söndürme...
  4. Dün Gece

Dün Gece

Onu öptüm dün gece . . . Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir... Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle... Valizimin içine kendini bırakmış... Öpüyorum ... Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum... Sonra...Acılarda gider dediler... Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık...
  5. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...

Sayfayı Paylaş