gebe
  1. begumsncr

begumsncr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Istanbulda fal baktıranlar

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında begumsncr tarafından paylaşıldı.

merhaba arkkadaşlar herkes gıttığı falcıyı paylaşsın lütfen

2. begumsncr

begumsncr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba burda herkes ıstanbulda gıttığı falcıların ve çıkan fal haberlerını yayınlasın bızde faydalanalım

3. begumsncr

begumsncr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben konuyu açıyım mesela ben geçen akşam ermenı bı kadına fal baktırdım çok memnun kaldım

4. eylülcan

eylülcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    valla bende bakırköyde sebanın fal evi var oraya baktırdım çok güzel bakıyor fiyatıda otuz lira dejavu kafenin karşısında fal hastasıyım ben çok gittim ama bu bayağı iyiydi sizde bana önerirmisiniz

iyona bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye..

Kayıtsız Üye.. Forum Okuru

arkadaslar bende bırını tavsıye edebılırım umranıyede bı bayan gercekten guzel bakıyor

6. olivian

olivian Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Balat'ta Alex diye bi hatun var. süper isabetli, hem geçmişi hem geleceği biliyor. daha önce böle bişey görmedim ben !!!

7. sema34

sema34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben 7 yıldır kendı ofıısımde fl bakmaktayım tarot ve kahve falı ulasmak ısteyenler yazabılır sewgıler

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar ben kendimi bildim bileli falana çok meraklıyım neredeyse İstanbul da bütün cafelere gittim bu bilen arkadaşlarımda nerede falcı var diye duysalar hemen bana yetiştirirler :) en son Maltepe de Gelincik Kadınlar Kahvesinde Ceyhun Hanım diye var orayı söyledir randevu ile gittim gayette memnum kaldım bir süre daha oraya devam edecek gibiyim sizlerle de paylaşmak istedim arkadalar
    Fala İnanmayın Falsız da Kalmayın :):):)

9. _smyy_

_smyy_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canıım özelden bu bayanın adresini ve numarasını atarmısın bana sana zahmet

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kim acaba ismi nedir bu ermeni bayanın ben sebaya gittim onada gitmek isterim adres varmıdır acaba

11. sema34

sema34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    05397141192 falcı arıyorsanız tum sorularınızın cevabı

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Monami cafe en iyisi. Son gittiğimde güneş hnm. vardı. Şaşırtıcı ve adrenalin dolu deneyin derim ...

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aradıgınız ıyı bır falcı ıse kesınlıkle tavsıye ederım didem hanım

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

falıma bakarmısınız diyen her kişi benim gibi bir derttemidir bilmem ama ben arafa

doğur hızla yol almaktayım.kafayı yiyecem.ne zamandır yiyorum zaten.bütün herşeyim gözlerimin önünde eriyo.ve ben bu gemiyi rotasına sokamıyorum.hertürlü vites boşta ve ben ne düşündüğümü yapabiliyorum nede yaptığım gibi düşünebiliryorum.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tanıdığım bir medyum kadın var hem fal hem de yıldızmane bakıyor. ben fal baktırınca yıldıznamyi ücretsiz baktı.kadın resmen kahin halkalıda oturuyor ve çok uyguna bakıyor.ünlü 2 kişilerle de resmi var.

iyona bunu beğendi.
Istanbulda fal baktıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Istanbul tarihi

Istanbul tarihi

İstanbul'un tarihi, coğrafi durumu ile çok yakından ilgilidir. Şehirde daha tarih öncesi çağlara ait bir takım yerleşim bölgeleri olduğu tespit edilmiştir. 1942 - 1952 yılları arasında Kadıköy çevresindeki Fikir Tepesinde yapılan kazılar sırasında M.Ö. 3.000 yılına ait bir takım aletler, iskeletler bulunmuştur. Bu durum İstanbul'un Asya kıyılarında o çağlarda insanların yaşadığını açıkça...
  2. Rune Falı Nasıl Bakılır?

Rune Falı Nasıl Bakılır?

yıldızname falı nasıl bakılır rune falı rune bak iskambil kartlarıyla fal nasıl bakılır gelecegi okuma metodu nedir İşte çok farklı bir fal çeşidi Rune falı... Bakın bu fala nasıl bakılıyor ve bilgileri nelermiş Geleceği okuma metodu Rune İlk olarak Rune´ların anlamlarını defalarca okuyun ve algılayın hatta hayal ederek algılayın. Kaynak kitap araştırın, mitoloji okuyun ve kafanızda bir...
  3. Alaturka Istanbul - Alaturka Istanbul 2

Alaturka Istanbul - Alaturka Istanbul 2

Bedava Alaturka Istanbul 2 Bu Aksam Bütün Meyhanelerini Müzik: Avni Anil Hatirla Ey Peri Müzik: Muhlis Sabahattin Ezgi Beklerim Her Gün Bu Sahillerde Müzik: Imail Hakki Nebioglu Ben Seni Unutmak Için Sevmedim Müzik: Amir Ates Ömrümüzün Son Demi Müzik: Selahattin Altinbas Indim Havuz Basina Müzik: Anonim Karam Müzik: Anonim Senden Ayri Yasayamam Müzik: Hüseyin Çoskuner Sensiz Kalan...
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. istanbulda fal baktıranlar

istanbulda fal baktıranlar

istanbulda kim fal baktırdıysa herkes yazsın arkadaşlar

Sayfayı Paylaş