İstanbulda fal baktıranlar

Sıze tavsıyem medyum gıdın adam dehset tarot kahve su resım fallarına bakıyo yerı bakırkoyde numarasıEDIT BY BEYZA arayın gıdın baktırın derım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Slm arkadaslar ben fala cok meraklı bırıyım ınan bussuru cafeye fal baktırdım ayrıca falda sogdugum anlarda oldu ama bakırkoyde cok yerı gezdım 3 gun once fısıltım cafe dıye bır yerde fal baktırdım okan ısmınde bırı ınan adam sankı ermıs herseyı anlatıyo sok oldum 3 arkadas gıttık baktırdık bole bısey olamaz bu adam ermıs olmalı dıyebılırım herkese tavsıye ederım falcı okanı gıdın baktırın aklınız gıdıcek super ermıse baktırın fesbuk adresıde grıs medyum okan olarakta bulabılırsınız herkese bolsans

çok çok iyi bakan bildiğim bir falcı var. ben fal meraklısıyım ve inanın her yeri denemişimdir ama bu kadın bir harika. telefondan falan da bakıo. 3 sene önce neler yaşadığıma kadar herşeyi. hayatımdaki nişanlımla herşey çok iyi giderken bana yapıcağı ihanete kadar herşeyi söyledi baktırmak isteyenlere tavsiye ederim. biz müdavimi olduk meraklısı olan bana ulaşırsa yardımcı olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar yeşilköyün en iyi falcılarından eda hanım bakırköyde arzuhal cafe ye başlamış ben ilk defa baktırdım ona ben genelde melisa hanım yada didem hanım için giderdim ama eda hanım da iyiydi gerci 5 hafta var dedi bakalım neler olcak :)))

Geri