İstanbulda fal baktıranlar

Kizlar laf cafe kuzeye giden memnun kalan varmi ?[/QUOb

ben oraya gitmedim ama Falcı Elif var Halkalı da tavsiye ederim yıldıznameye ve birçok şeye ücretsiz bakıyor ve her dediği çıktı.medyum elif kahve falı | Wix.com bu onun web sitesi teli 0507 944 36 81 denemenizde fayda var.Çok falcı ve hacı hoca dolandım bu kadın 25 tl ye kahve bakıyor.hani mesela sırf falcı desem falcı da değil Medyum olduğu için çok şeyi bilme ve görme yeteneği var.Arkadaş su falı baktırdı sorulara doğru cevap verdi.Valla bilmiom ama denemeye değer açıkcası.tweetterde da hesabı var adı medyum tt

sana baktırdık 2 arkadaş ama sana inanmıyoruz artık kusura bakma ama bilemedin çoğu şeyi :(((( paramız gitti...

gittiğim iyi bir bayan var umarım sakıncası yoktur vermemde ama çok memmun kaldım su falına baktırdım eşim için donup kaldık arkadaşla.taksime gittik 2 falcıya onlar fos çıktı ama bu bayanı tavsiye ederim. teli 0507-944 36 81 istanbul da gidince de bana tekrar dönermisiniz size ne dicek bakalım.

merhaba hanımlar arzu eden varsa ben kahve ve tarot falınıza bakıyorum.
merak edip sormak istedikleriniz varsa mesaj atabilir yada 05426811751 arayabilirsiniz..

merhaba hanımlar arzu eden varsa ben kahve ve tarot falınıza bakıyorum.
merak edip sormak istedikleriniz varsa mesaj atabilir yada 05426811751 arayabilirsiniz..

ya 10 tl ye fal bakıyorsunuz geldik ama hiç memmun kalmadık ikimizede olmayan şey söyledi anneniz.sizden daha iyi falcılar var kusura bakmayın..onlara gidicez...

Kizlar laf cafe kuzeye giden memnun kalan varmi ?[/QUOb

ben oraya gitmedim ama Falcı Elif var Halkalı da tavsiye ederim yıldıznameye ve birçok şeye ücretsiz bakıyor ve her dediği çıktı.medyum elif kahve falı | Wix.com bu onun web sitesi teli 0507 944 36 81 denemenizde fayda var.Çok falcı ve hacı hoca dolandım bu kadın 25 tl ye kahve bakıyor.hani mesela sırf falcı desem falcı da değil Medyum olduğu için çok şeyi bilme ve görme yeteneği var.Arkadaş su falı baktırdı sorulara doğru cevap verdi.Valla bilmiom ama denemeye değer açıkcası.tweetterde da hesabı var adı medyum tt

biz 3 arkadaş gideceğiz inşallah herşey çıkar haber veririm burdan sonucu yarına 3 te randevu aldık bakalım..

Geri