İstanbulda fal baktıranlar

Banada iyi yıldızname bilen birisi lazım. önerileriniz nedir ?

slm arkadaşlar bi abla var süper fal bakıyo ayrıca kısmet te açıyo muhabbet eşler arsını düzeltiyo büyü bozuyo ancak kötülüge hiç bişi yapmıyo telefondan bile anne adınla bakıyo ben baktırdım inanmadım ilkinde telefondan ama hepsi dogru çıktı sonra yanına gittim daha detaylı ve huzur veren bi bayan tavsiye edrim istanbul avrupa yakasında ikamet ediyor bilgi almak isterseniz bana özelden yazın vereyim iyi akşamlar allaha emanet olun

bu arada tel:05385841627 ama aramayın il könce mesaj atın müsait olmayabilir birde istanbul eyüpte ikamet ediyor baktırmak isteyen arasın valla ben çok memnun kaldım kadının falının çıkmasını geçin seninle konuştugu yerde bile sıkıntını çözüyo en önemlisi huzur veriyor tavsiye edrim

iyi günler hanımlar ramazanı bitirmek üzereyiz ve artık bayramdan itibaren fal için grupları ve sahışları almaya başlıyacağız.kahve ve tarot falı için bilgi ve randevu isteyenler 0542 681 1751 den arayabilirler...

kusura bakmayın ama forum sitesinden kimse gelmedi daha bana.kusura bakmayında ayıp.en azından emeğe saygınız olsun.sadece3 tecrübe etmek isteye gelsin diyor iyi günler diliyorum.

evet bizimkilerde geldi yazan handanfb nin annesi bakmış fala memmun kalmamışlar.Bu arada kimse size sölemezki forumdan gelioruz diye bizimkiler de dememişki bence reklamını az yap hani senin için diyorum bak böle eleştri alıyosun.

slm arkadaşlar bi abla var süper fal bakıyo ayrıca kısmet te açıyo muhabbet eşler arsını düzeltiyo büyü bozuyo ancak kötülüge hiç bişi yapmıyo telefondan bile anne adınla bakıyo ben baktırdım inanmadım ilkinde telefondan ama hepsi dogru çıktı sonra yanına gittim daha detaylı ve huzur veren bi bayan tavsiye edrim istanbul avrupa yakasında ikamet ediyor bilgi almak isterseniz bana özelden yazın vereyim iyi akşamlar allaha emanet olun

aynı kişi galiba teli 0507 944 36 81

bende gittim handan hanıma.çok kibar ve hayatı çok iyi bilen bir hanım aynı zamanda yaşam koçu gibi bir şey.ayrıca çokda iyi fal baktı.bayramda 3 arkadaş gene gideceğiz.herkesin yorumu kedine ama ben çok memnun kaldım.tavsiyede edirim şiddetle...

merhaba adım zuhal çamlıcadan gittim bende Handan hanıma fal baktırmaya.2 senedir taksime gidiyorum neredeyse tüm falcıları bilirim.Handan hanımla onları kıyaslamam bile.öyle fincanı aç 3 şey syle kapa yapmıyor baya bakıyor.ayrıca forumlarda rakip falcılar biribiri hakkında yalan yorumlar yaparlar önlerini kapamak için onuda bilirim.ismimi onun için yazdım evet ben baktırdım ve memnun kaldım.mutlaka daha iyiside vardır.ama kimsede kötü diyerek hakkını yemesin derim.kötü falcı isteyen taksime gider zaten :))

Geri