gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İstanbul'da Pide Kaç Paradan Satılacak 2014

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

istanbul pide fiyatı, pide kaç para, 2014 pide fiyatı
    Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Ankara için pide fiyatları açıklanmıştı. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ISTESOB) Başkanı Faik Yılmaz da İstanbul'da pidenin kaç paradan satılacağı bilgilerini paylaştı.Yılmaz, geçen yıl ki fiyatların değişmediğini söyledi. Buna göre 300 gr. Ramazan pidesi 1.5 lira olarak satılacak. Geçtiğimiz günlerde Ankara için pide fiyatları da açıklanmış ve 300 gr'lık pide 1.5 lira olarak belirlenmişti. Ancak Ankara'da önceki sene 350 gr'lık pide 1.5 liradan satılıyordu.

pide.jpeg

İstanbul'da Pide Kaç Paradan Satılacak 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'un Nüfusu Kaçtır 2012

İstanbul'un Nüfusu Kaçtır 2012

İstanbul'un Nüfusu Kaçtır 2012 nüfusu? Merhaba arkadaşlar 2012 de İstanbul'un Nüfusu Kaçtır bieln var mı? Lütfen cevap yazınız şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. Ramazan'da Pideyi Kaç Paradan Yiyeceğiz ?

Ramazan'da Pideyi Kaç Paradan Yiyeceğiz ?

ramazan pidesi fiyatı ramazan pidesi kaç para ramazan pidesi Sevgili melekler, Ramazan ayına ve dolayısıyla da oruç tutmaya sayılı günler kala vatandaşın Ramazan'da ki en büyük ağız tadı geleneksel ramazan pidesi fiyatları da belli oldu. Ankara ve İzmir'de 1 TLden satılacak olan ramazan pidesi için İstanbul'da henüz bir rakam belirlenmedi. İşte haberin detayları.. Büyükşehirlere Ramazan...
  3. samsung galaxy s4  kaç paradan satılacak ?

samsung galaxy s4 kaç paradan satılacak ?

Samsung galaxy s4 yeni ilgi alanım ve teknolojik yeniliklere bayılıyorum. Takip etmeye çalışıyorum ama biraz geride kalıyorum çünkü fiyatlar fena. Korka korka soruyorum size galaxy s4 fiyatı ne olacak ?
  4. Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ?

Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ?

Kızlar şu Nokia Lumia çok hoşuma gidiyor ve almak istiyorum ama cebi de düşünmek lazım.Acaba kaç paradan satılacak bu Nokialar ?
  5. Ramazan Pidesi Kaç Paradan Satılacak?

Ramazan Pidesi Kaç Paradan Satılacak?

ramazan pidesi fiyatı 2014, ramazan pidesi, pide kaç para Sevgili melekler, mübarek Ramazan ayı yaklaşıyor. Ramazan ayının simgesi mis gibi pideler fırınları ve sofralarımızı süsleyecek. Ramazan ayında satışa sunulacak olan pidelerin fiyatını merak edenler için işte pide fiyatları haberimiz... Başkent Ankara için 300 gramlık Ramazan pidesinin fiyatı 1,5 lira olarak açıklandı. Geçen...

Sayfayı Paylaş