gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgililer günü geldi çattı ve ben hala sevdiğim kızı nerye götüreceğime karar veremedim. Ciddi düşünüyoruz ve bu ikinci sevgililer günümüz. Geçen sene tam bir fiyaskoydu, bu sene kusursuz olmasını istiyorum.Sizce o gün İstanbulda nerelere gidebiliriz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İstanbul Park Otel 14 şubat sevgililer günü özel prıgramı ile siz ve sevgilinizi bekliyor..
    360 İstanbul 14 şubat sevgililer günü özel programı 360 İstanbul’da mum ışığında bir aşk masalı…Yüzlerce mumun ışığı ile aşkın dozunun her an artacağı 360istanbul’da bir ilk yaşanıyor.

İTÜ Havuzbaşı Restoran 2013 Sevgililer Günü Programı

14 Şubat Sevgililer Gününde İTÜ Maçka Havuzbaşı Restoran’da sahne alıyor.

İTÜ Maçka Havuz Başı İletişim Telefon: 0212 246 10 07 – 0212 234 24 39 Adres: İTÜ Maçka Kampüsü Maçka / İstanbul

La Mia Luce 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü özel programı

İstanbul Anadolu Yakasının en şık ve butik İtalyan Restoranı olan LA MİA LUCE, Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan mönüleri ile sevdiklerinizle beraber sizleri ağırlamak için hazır.

İstanbul Arı kovanı sevgililer günü programı ile sizi bekliyor..

İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Modern'de Sevgililer Günü

İstanbul Modern'de Sevgililer Günü

Çiftler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde, İstanbul Modern Sanat Müzesi'ni tek kişilik ücret ödeyerek gezebilecek. Ziyaretçiler Sevgililer Günü'nde, İstanbul Modern'de ''Gölgeye Övgü'' ve ''Modern Deneyimler'' sergilerinin yanı sıra ''Safkan Yansımalar'' fotoğraf sergisini görebilecek. Çiftler, İstanbul Modern Sanat Müzesi'ni tek kişilik ücret ödeyerek gezebilecek. ''Gölgeye Övgü'' sergisi,...
  2. Sevgililer Günü İçin ;)

Sevgililer Günü İçin ;)

Kızlar Philips’in sevgililer gününe özel kampanyasını kaçırmayın :D En güzel aşk filmlerine oy veren 7000. Kişi Philips’ten Ambilight TV kazanıyor. Arkadaşımda gördüğüm kadarıyla söylüyorum muhteşem bir televizyon, videolarını falan izlerseniz anlarsınız zaten :D Ayrıca her hafta oy kullan 14. Kişiye de blu ray dvd hediye ediliyormuş. Bence kaçırmayın evi süsleyecek en güzel şeylerden biri TV...
  3. İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

Yılbaşında dışarda olmayı planlıyoruz ama şöyle iyi bir yer neresi olabilir ? İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?
  4. İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

Melekler bu yılbaşında İzmirdeyiz ve oraya gitmeden önce İzmir yılbaşı eğlenceleri ile ilgili bilgi almak istiyorum sizlerden, mümkün müdür ?
  5. sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?

Sayfayı Paylaş