gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstanbulda Suda Doğum Yaptıran Hastaneler Hangileri?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir bebeğim olacak, gerçi daha çok yeni gebeyim ama şimdiden araştırmak istedim.Suda doğum ç.ok ilgimi çekiyor. Acaba İstanbulda hangi hastanelerde suda doğum olayı var ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Suda doğum 1991 yılında bilimsel olarak başlamıştır. Bundan da önce hatta çok daha eski zamanlarda da kadınların deniz kenarlarında, köy kenarlarında veya nehirlerde doğum yaptığı bilinmektedir.

Jinemed'te son 5 yıldır suda doğum uygulanmaktadır. Bunun için İngiltere'den ithal edilmiş bir özel havuz kullanılmaktadır.

Özel fulyaJinemed Hastanesi

Adres: Nüzhetiye Cad. Deryadil Sok. No:1 Beşiktaş - İstanbul, Türkiye
    Telefon: 0212 260 40 40 - Dahili: 4000

Püren Akar : (0532) 723 41 11

İstanbulda Suda Doğum Yaptıran Hastaneler Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul hastane adresleri telefonları

İstanbul hastane adresleri telefonları

0212 291 51 10 0212 530 0 444 arnavutköy devlet hastanesi iş başvurusu 0 530 444 afiyet hastanesi iş başvurusu Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Gaziosmanpaşa, İstanbul Telefon: 212 545 5353 Fax: 212 615 9697 E-mail: [email protected] http://www.abacioglu.com.tr/ Academic Hospital Üsküdar, İstanbul Telefon: 444 0 353 E-mail: [email protected]..
  2. Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Merhaba Melekler. Ne zaman aklıma birşey takılsa cevabını burada buluyorum.Bu kez soruyu bizzat sormak istiyorum.Yeni gebe olduğumu öğrendim ve Ankarada yapıyorum.Burda tavsiye edebileceğiniz doğum için hastaneler hangileri ve özellikleri ? Siz nerde doğum yaptınız Ankarada, hizmetler fiyatlar nasıldı ?
  3. Su dalgası yaptıran varmı

Su dalgası yaptıran varmı

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım
  4. İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de yaşayan ve anne olan meleklerimiz, doğu miçin hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliğinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar ne durumda? Bildiklerimizi paylaşalım, merak edenlere yardımcı olalım :D
  5. Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz? Neden? Fiyatları nasıl ? Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:

Sayfayı Paylaş