gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstanbulda taksiler ne kadar zamlandı arkadaşlar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben sık sık taksi kullanıyordum ama sanırım artık binemeyeceğiz. 2 gündür evdeyim ve haberlerde şöyle bir duydum haberi kaçırdım acaba taksi fiyatları ne kadar arttı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İstanbuldaki tüm taksilere zam geldi. Ulaşım koordinasyon merkezi toplantısında alınan karar göre taksi ücretleri bundan böyle %8 daha zamlı olacak.
    Yeni uygulamada Beş dakikalık bekleme süresi sonunda artan ücret sistemi de kaldırılarak, dakika başı fiyat artışı şeklinde değiştirildi. 5 dakikaya kadar ücretsiz olan bekleme süresi her dakikadan sonra 30 kuruş olarak değiştirilecek.

Bu zamalara göre; taksimetre açılış ücreti 2.70 liradan 2.95'e, kilometre başı ücret de 1.73 liradan 1.83 liraya yükseldi. Uygulama bugünden itibaren geçerli...

İstanbulda taksiler ne kadar zamlandı arkadaşlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksi

Taksi

Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet edecek. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz. Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet edecek. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz. Bir arkadaşınız size büyük bir sırrını açacak. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız bir işe...
  2. İstanbul trafiğine Akıllı Taksiler geliyor

İstanbul trafiğine Akıllı Taksiler geliyor

Ccedil;ok yakında İstanbul trafiğinde gezmeye başlayacak Akıllı Taksiler, müşterilere daha rahat ve güvenli ulaşım hizmeti verirken taksicilerin can güvenliğinin sağlanmasına da katkıda bulunacak.Turkcell’in iş ortaklarından teknoloji şirketi Teknobil ile birlikte geliştirdiği proje kapsamında çok yakında İstanbul trafiğinde Akıllı Taksiler yolcu taşımaya başlayacak. Turkcell’in sağladığı...
  3. fondötenlerin ömrü ne kadar arkadaşlar ?

fondötenlerin ömrü ne kadar arkadaşlar ?

Arkadaşlar, fondötenlerin ömrü hakkında bilgisi olan var mı? 2 senedir kullanıyorum ve bitmedi ama zamanı geçmiş midir acaba ?
  4. Arkadaşlar ikili testin ücreti ne kadar ?

Arkadaşlar ikili testin ücreti ne kadar ?

Merhaba gebeyim ve drum önümüzdeki ay ikili test olacağımı söyledi. Acaba hangi hastane kaça yapıyor, ikili test fiyatlarını bilen yazabilirmi?
  5. Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Mrb 20 aylık evliyim ilk tedavime başladım hiç korunmadık ama ne eşimde nede bende sorun yok ama çok istediğim için olmadıgını düşünüyorum... Doktorum Serephone 50 verdi adetin 5 günü başla dedi be bugün bitti salı günü gidecem yumurta büyüklüğüne bakacak bunun yanında incir süt ve bal tarçın çörek otu yapıyorum sizce yumurtalıklarım büyümüşmüdür çok korkuyorum rabbim yanından bizlerede...

Sayfayı Paylaş