gebe
  1. yazarkolik

yazarkolik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Istanbulda yaşayanlardan bilgi istiyorum!!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında yazarkolik tarafından paylaşıldı.

İstanbula şubat ayında atamam gerçeklecek inşallah Deniz kuvetlerinin veya askeriyeye ait ordu evlerinin semt olarak yerlerini biliyorsanız beni bilgilendirir misiniz nerede görevlendirileceğim hakkında tahmin yürütmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

Istanbulda yaşayanlardan bilgi istiyorum!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alaturka Istanbul - Alaturka Istanbul 2

Alaturka Istanbul - Alaturka Istanbul 2

Bedava Alaturka Istanbul 2 Bu Aksam Bütün Meyhanelerini Müzik: Avni Anil Hatirla Ey Peri Müzik: Muhlis Sabahattin Ezgi Beklerim Her Gün Bu Sahillerde Müzik: Imail Hakki Nebioglu Ben Seni Unutmak Için Sevmedim Müzik: Amir Ates Ömrümüzün Son Demi Müzik: Selahattin Altinbas Indim Havuz Basina Müzik: Anonim Karam Müzik: Anonim Senden Ayri Yasayamam Müzik: Hüseyin Çoskuner Sensiz Kalan...
  2. teknik bilgi istiyorum

teknik bilgi istiyorum

merhaba sayın arkadaşlar nasılsınız? umarım yiysinizdir. bu bölümdeki kilitli konunun okuyucu sayısına baktığımda beni hatırladığınızı umuyorum. yedi günlük yasağım bu gün bitti. yedi gün önce yazdığım ve yasaklanmama neden olan konu hakkında bana bilgi verecek misiniz?ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. (konu eklediğinizde parağrafları ve satır başlarını nasıl düzenliyosunuz??)
  3. Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum..

Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum..

Ulke degistiriyorum.. Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum.. Kizlar iki ay sonra dugunum var ve ondan sonra eskisehirde yasamaya baslicam. Hollandada dogup buyudugum icin bu benim icin cok buyuk bir adim olacak. Aldigim karardan keisnlikle pisman degilim Turkiyede yasamak herzaman hayalimde vardi ama yinede icimde bi korku var. Haa birde biz adanali oldugumuz icin eskisehirde hic ailemiz...
  4. lütfeen bilgi istiyorum !!!!

lütfeen bilgi istiyorum !!!!

arkadaşlar african mango isimli zayıflama ürünü kullanan varmı yada bu üründen bir bilgisi olan varsa bana bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar :humble::28:
  5. Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

çanakkale nin tarihi ve doğal özelikleri hakkında bana kısa bilgiler gerekmekte veren olursa minnettar kalıcam teşekkürler.

Sayfayı Paylaş