gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşında dışarda olmayı planlıyoruz ama şöyle iyi bir yer neresi olabilir ? İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Yılbaşında İstanbul en canlı şehirlerden biri olacak yine. İşte bu özel geceyi geçirmeniz için sizlere bazı mekan önerileri:

LEB-I DERYA

DJ performanslı gecenin özel menüsünde Ördek Foisgras, Marine Somon, Şampanya Köpüğünde Lagos Fileto, Erik Pestilli Demi-Glace Sos ve Konyaklı Kestaneli Patates Sufle eşliğinde Shitake Mantarlı Bonfile Bourguignon ve Trüflü Bitter Çikolata Mouse var.

PUCCI

Boğaz'ın eşsiz manzarasında yılbaşında, leziz yemeklerinin tadına varacağınız sıcak bir atmosfer Pucci Plus. Konuklar yılbaşı gecesi Pucci Plus yılbaşı özel meyve kokteyli eşliğinde karşılanırken ,Şef Mahmut Mencütekin ve ekibi titizlikle birbirinden lezzetli yemek alternatiflerini konukları için hazırladı.

ZAZIE

Zazie’de yeni yıl heyecanı Aralık ayında başlıyor! Siz de yılbaşının tadını sevdiklerinizle birlikte Zazie’de çıkarın. Aralık ayı boyunca Henkell Trocken, Prosecco di Conegliano ve Brut Premier şampanyaları yeni yıla özel fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca Aralık ayı süresince Zazie’nin zencefilli yılbaşı kurabiyelerini tadabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

KALAMIŞ POSH

Kalamış'ın eşsiz güzelliğinde bir inci olan Kalamış Posh'un her katında yılbaşında eğlence ve keyif bir arada...

GEMİ TERAS

Yılbaşında, eş-dost Teras’ta toplanıp leziz bir akşam yemeğinin tadını çıkarmak, odun sobası başında ısınırken birkaç kadeh yuvarlamak, hoş sohbet eşliğinde yılın yorgunluğunu atmak, kestane&sıcak şarap keyfi yapmak, gecenin ilerleyen saatlerinde de kurtlarınızı dökmek isterseniz Gemi'ye bekleriz!

İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Türk vizesiz nereye gidebilir?

Bir Türk vizesiz nereye gidebilir?

türkiyenin vizesiz gidebildiği ülkeler vizesiz nerelere gidilir nereye gidilir türkiyenin gidebildiği ülkeler 2010 2011 Türkiye'nin son zamanlarda yürüttüğü diplomatik atak ve komşularla sıfır problem politikasının ardından bazı ülkeler, Türk vatandaşlarına uyguladığı vize uygulamasını kaldırdı.Bakalım nerelere vizesiz gidebileceğiz.Listede AZERBAYCAN 'ın olmaması dikkat çekici. Vizesiz...
  2. Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yaşıyoruz ve yılbaşı gecesi için Ankarada gidilebilecek eğlence yerleri ile ilgili bilgi arıyorum,yardım edermisiniz?
  3. İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

Melekler bu yılbaşında İzmirdeyiz ve oraya gitmeden önce İzmir yılbaşı eğlenceleri ile ilgili bilgi almak istiyorum sizlerden, mümkün müdür ?
  4. sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?
  5. İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

Sevgililer günü geldi çattı ve ben hala sevdiğim kızı nerye götüreceğime karar veremedim. Ciddi düşünüyoruz ve bu ikinci sevgililer günümüz. Geçen sene tam bir fiyaskoydu, bu sene kusursuz olmasını istiyorum.Sizce o gün İstanbulda nerelere gidebiliriz?

Sayfayı Paylaş