İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri
Ya kızmayın bana ama İstanbulda bildiğiniz ve süper fal bakan bir falcı var mı bana adresini vermeniz mümkün mü meleklerim. Lütfeeeeeeeen :(

Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani]

Fal baktıran, falcıya inanmasa bile, kırk gün namazı kabul olmaz.) [Müslim

Bu hususta Kurân-ı Kerim'de şöyle buyurulur:

"Ey iman edenler! şarap, kumar, putlar, fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir. Bunlardan uzak durun ki felaha

erişesiniz" (Maide Sûresi, Ayet: 90).

boş ver canım rabbim kulları için en güzel en hayırlı geleceği hazırlamıştır zaten.gaybı geleceği bilecek olan yalnızca Allahtır ki fal ve falcılığı haram kıl ıştır.bu tür işleri yapan insanlar kendilerine gelen insanların acizliğini kullanmaktadır.ben bu konudaki ayet ve hadisleri paylaştım gerisi sana kalmış.neticede senin hayatın ama ben sadece peygamber efendimizin sözüne istiraden müslüman müslümanın elinden dilinden mükellef olan kişidir sözünü yerine getirmek istedim.benim gibi düşünmeyen arkadaşlarım yardımcı olucaktır.

evet ben biliyorum geçen gün baktırdım çok güzel bakıyor ama biz kadınlar doymuyoruz yine falcı arıyorum ama git baktır derim pişman olmazsın 05380273133

slm arkadaşlar bi abla var çok güzel fal bakıyo ama herşeyi allahın izni ile biliyo sadece falla degil yüzüne baktıgı zmanda söylüyo ayrıca kısmet açabiliyo büyü bozabiliyor muhabbet için eşler arasını yapabiliyor ayrılan eşleri tekrar birleştiriyor kaybolan eşyaları bulabiliyo evet fal haram kılınmış bizde müslümanız ama allah birdir peygamberimiz onun resülüdür biz allahıma inanıyoruz kuluna degil ama bu kimi insanlar insanları aldatıcı fal bakıyor insanlara çok hileler yaparak bakıyolar ama bu ablanınki allahın gönderdigi kitaplardan yani mesela kısmet açacak bir beyin veya kızın kısmeti baglı ayetel kürsilerle yasinler okuyarak yani allahımın ayetlerini okuyarak o insanın kısmetini açıyor çünkü kimi insanların dilegi kabul olanlardandır mesela büyü bozucak allahın ayetlerini okuyarak yasini vakıa yı felak ve nas sürelerini okuyarak bozuyo ama büyü yapma ara bozma kaderinde olmayan şeyleri sana yaparım demiyo yapmazda kaderimizde yazılanı sadece allahım düzeltebilir mesela muhabbet için eşeler arasını yapıyo yuva dagılmasın diye ayetel kürsi allahın 99 ismi vedud halim çekiyor yani benim anlatmak istedigim bu evet karşılıgında bir ücret alıyo ama bu abla ihtiyacı oldugu için kimisi bu yoldan zen gin oluyo hiç bişi yapmadan yani arkadaşlar allahımızda bir peygamberimizde bu abla ihtiyactan bakıyo yoksa bakmaz vebunu allahım çok iyi biliyor ben ona yardım etmek istedim bakın cafede falcı arayan isyeri sahibi varsa meil adresinden mesaj atabilirler iyi günler allaha emanet olun saygılarla

medyum elif mi sizin gittiğiniz aynı işlemleri onunda yaptığını duydum ve çok meşhurmuş almanya da kanala çıkıyormuş ben yazcam telini arayan olursa yeni buldum deneyelim bakelim 0507 944 36 81

Geri