gebe
  1. elida20

elida20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Istanbullu melekler bi göz atin!!!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elida20 tarafından paylaşıldı.

Isviçreden selamlar! Bu yil nisan ayinda evleniyorum ve buralarda dogru duzgun gelinlikci olmadigi icin (fiyatlar cook pahali) Istanbula ucak biletimi aldim. Gelinligimi almak icin bi hafta sürem var ve zaman kaybetmek istemiyorum. Gelinlikcilerin yogun oldugu yerleri biliyomusunuz??? (mumkunse avrupa yakasinda olsun)

Simdiden tesekkurler!!

2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canim benim! Basta tebrik ederim.. Allah tamamina erdirsin ins. ;)
    Gerci bastan söyliyim bende Istanbulda yasamiyorum - yurtdisindanim senin gibi.. Internette rastladim benim Gelinlikcime - cokda hos Modelleri vardi ve gecenlerde gittigimde Ist.ye oraya gittim..

Gelinliklerden birini sectim - degisiklikleri söyledim. 3 Provam vardi 10 gün icinde - yari tamamlanmis halini gördüm (yani sirf arkasi acik - hani gelinlerde kilo alip / verme olurmusya.. - bide bi kac eksIkler vardi). Son Provam dügünden 2 hafta önce olucak insaallah.. cok memnunum - cok tatli bayanlardi bana yardimci olanlar.. Oraya gitmeni tavsiye ederim yani - sahsen ben cok memnun kaldim, gelinligim bitmis olmasada :)

Ismi Nüans Moda - Fatihde yeri var.. Internetteki Modellerle - ordakiler farkliydi.. Daha bi güzel Modelleri var - canli gidip görmen lazim ;) Ben hepsine bayildim - secmek zor oldu ondan :p

Adresi: ANA SAYFA - Nans Gelinlik - stanbul Nans Moda

Hadi canim, sana iyi bakmalar..

Ins. gec yazmiyorumdur - malüm aylardir yok olup gittik ortalardan :)

3. elida20

elida20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cook tesekkur ederim canim tavsiyen icin cok sagol.

yok gec kalmadin haftaya gidiyorum :)) bu dedigin yeri mutlaka yaziyorum cunku otelimiz oraya pek uzak degil ve fatihin gelinlikcilerin yogun oldugu bi yer oldugunu duymustum. orda bulamazsam (ki anlattigina gore kesin bulurum :D) baska magazalarada uzak olmam.

artik dondukten sonra yazarim nerelere gittigimi :)) tekrar tesekkurler :)

4. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    o0ohh iyi olmus o zaman! ;)

Evet.. Fatih öyle Gelinlikcileriyle Meshur - sag & sol hep gelinlikciyle dolu :)

Tamamdir canim - sana kolay gelsin o zaman & görüsmek üzere ;)

Istanbullu melekler bi göz atin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küpe sevenler bi göz atın derim

küpe sevenler bi göz atın derim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Parkinson lu beylere .. hanımlar bi göz atın..

Parkinson lu beylere .. hanımlar bi göz atın..

İlk önce şunu belirtmek isterim kahvenin faydaları hakkında bir kaç konu buldum araştırırken ama ben burda genel faydasından çok parkinson'a faydasını belirtmek istedim .. Ewet melişler bakın kahvenin yararına nelere iyi geliyomuş bunu zaten onceden açılmış konulardan ögrendik bu seferde parkinsona ve püf noktalarınada dikkat etmek gerekli buyrun; Günde 4 bardak kafeinli kahve içen...
  3. Istanbullular bir el atin :)

Istanbullular bir el atin :)

abiyeciler çarşısı bakırköy abiyeciler çarşısı Kizlar Mart sonunda ilk defa Istanbula gelecegim...gezmeye, Kuzen ziyaretine vede en önemlisi Alisverise :D Haziranda amcamin oglu evlenecek ve ben Istanbul´dan bir elbise almayi düsünüyorum, fakt kuzenimde Istanbulu pek bilmiyor ( 4 ay oldu orda yasayali ). Yardim edin Istanbulun neresinde güzel Abiyeler bulabilirim ?
  4. Çok odası dekorasyon örneğine göz atın meleklerim

Çok odası dekorasyon örneğine göz atın meleklerim

Çocuk odası dekorasyon örneği çocuk odası dekorasoynu Çocuk yatak odası evin en renkli odası olmalı bence. Ben çocuk odası modellerine rengarenk bir dekorsyonu çok yakıştırıyorum. İllah çocuğun cinsiyetine göre mavi ya da pembe olmaz zorunda değil tabiki odamız. turkuaz, yeşil çocuk odalarında favori renklerim. bu çocuk yatak odası dekorasyonu ise belki size fikir verebilir melekleriim.

Sayfayı Paylaş