gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Istanbullular bir el atin :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

abiyeciler çarşısı bakırköy abiyeciler çarşısı Kizlar Mart sonunda ilk defa Istanbula gelecegim...gezmeye, Kuzen ziyaretine vede en önemlisi Alisverise :D Haziranda amcamin oglu evlenecek ve ben Istanbul´dan bir elbise almayi düsünüyorum, fakt kuzenimde Istanbulu pek bilmiyor ( 4 ay oldu orda yasayali ). Yardim edin Istanbulun neresinde güzel Abiyeler bulabilirim ?

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    en güzel abiyeleri beyazıt kapalı çarşıda bulabilirsin cnm

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

=))) valla bitanee çokkk büyük alışveriş merkezi varda adını unuttummm hııı istinye parktı sanırım orasıda güzell

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ıstanbulun çogu kesımımde guzel elbıseler bulabılırsın hem zevkıne hem butcene uygun o yuzden hıc dert yatma hangı semte geleceksın onu yaz ben sana magaza ısmıde verım..

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Tsk ederim canim yazdim bir kenara :)

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Kücükcekmece´ye gelicem ama heryerine giderim Istiklal. cad., Taksim felan neresi varsa iste...

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    taksimdede güzel var ama en çok kapalı çarşı işte abilyelerin yeri orası

8. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Bakacam bi ya bulurum heralde birseyler :) ilgi ve alakaniz icin tsk ederim canlarim...

9. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım en iyisini kapalı çarşıdan bulursun çeşidi bol yani.küçükçekmecede bildiğim alışveriş merkezide armonipark var bi ama orda abiye varmıdır bilemiyorum

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    armonide bulur ayrıca sirinevlerin orda yeni açılan alışveriş merkezi var ordada bulursun yoksa bakırköy yakın orda bulursun canım ayrıca cumartesi günleri pazarıda var orasınıda gezmeni tavsiye ederim canım abiye olarak degil ama pazarı güzel gelmişken bir bak derim ben

11. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    armonide bulur ayrıca sirinevlerin orda yeni açılan alışveriş merkezi var ordada bulursun yoksa bakırköy yakın orda bulursun canım ayrıca cumartesi günleri pazarıda var orasınıda gezmeni tavsiye ederim canım abiye olarak degil ama pazarı güzel gelmişken bir bak derim ben

Tsk ederim kizlar mutlaka bakacam oralarada...Pazarlari cok severim :D kesin giderim maksat gezmek olsun ;)

12. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Heryerde var aslında canım ya ama bilmek gerek işte umarım istediğin gibi bişey bulursun..

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa bak kapalı çarsı yakınlarında mercan yokuşu var orda abiyecıler sokagı var orayıda es gecme hem son moda hemde uygun fiyata..

14. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Cok cok sagolun canlarim söylediginiz yerleri yazdim :D alinca sectigim elbiseyi koyarim buraya...Yazan ellerinize dert görmesin...

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Ümraniye çarşıda çeşit çeşit oluyorlar, eminönundede bayaa var ben böyle abiye tarzı elbiseleri daha cok mağazasından aldığım icin sende benim gibi düsünüyorsan alışveriş merkezleri var birsürü git zaradan adil ışıktan vs. yerlerden al daha mantıklı yinede sen bilirsin

Istanbullular bir el atin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - At Kadehi Elinden

Muazzez Ersoy - At Kadehi Elinden

at kadehi elinden akor at kadehi elinden nota notası notaları tab Bu gece son gecemiz acı günler yakında Bir ömür böyle geçti olamadık farkında At kadehi elinden bin parçaya bölünsün Dökülsün meyler yere hâtıralar gömülsün Dolu dolu içerdik kadehlerde aşkı biz Güneş bize doğardı ne mutluyduk ikimiz At kadehi elinden bin parçaya bölünsün Dökülsün meyler yere hâtıralar gömülsün__________________
  2. eğlenceli bir oyun atlar

eğlenceli bir oyun atlar

atlar parmak oyunu Atlar bataklıklta gidiyor (dil damağa vurularak cak cak sesi çıkartılır) Atlar şimdide çimenliğe geldi geldi (iki elin avuç içleri birbirine sürtülür) Atlar şimdide taşlığa geldi (iki el göğse vurulur) Atlar şimdide köprüden atlıyor hooooooop güüüüüüüüm hooooooooop güüüüüüüüm (sol el aşağıda tutulurken sağ elle sol ele vurulur):meri:
  3. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...
  4. Istanbullu melekler bi göz atin!!!

Istanbullu melekler bi göz atin!!!

Isviçreden selamlar! Bu yil nisan ayinda evleniyorum ve buralarda dogru duzgun gelinlikci olmadigi icin (fiyatlar cook pahali) Istanbula ucak biletimi aldim. Gelinligimi almak icin bi hafta sürem var ve zaman kaybetmek istemiyorum. Gelinlikcilerin yogun oldugu yerleri biliyomusunuz??? (mumkunse avrupa yakasinda olsun) Simdiden tesekkurler!!
  5. Kızlar bi el atın :D

Kızlar bi el atın :D

Kızlar yaa benim saçlarım acayip kırık. Ayrıca sadece uçlarda değil saç telinin neredeyse ortalarında bile kırıklar var o kadar vasat bi durumdayım yani :S Kestiriyorum uçlarından ama yine kırılıyo. Ne yapmalıyım bilen var mı? Bu kırıkların üstesinden nasıl gelirim? Bide evde kendim uçlarından almak istiyorum haftada 1 defa falan ortalarında da olduğu için. Kuaföre gitsem çok kısa kestirmem...

Sayfayı Paylaş