gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

istasyon

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyasında istasyon gören kimsenin planlarını bir süre daha ertelemesi gerekir; çünkü ortam uygun değil demektir. Işıklı, kalabalık istasyon işler ile ilgili yaşamda yapılacak değişiklikler, yeniliklerdir. Aydınlık istasyon, kişilerin kuruntularından kurtulup, yeni bir devreye gireceğine işaret eder.Rüyada istasyonda yolcu bekledigini görmek, basladiginiz iste bazi aksamalar olacagina, hiç bir zaman bekle-nen randimani alamayacaginiza, bu yüzden ugrayacaginiz zara-rin da oldukça hatiri sayilir bir miktara ulasacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada istasyon görmek, islerin aksamasina ve bazi düsüncelerin gerçeklesmemesine isaret eder. Bazen de istasyon görmek, yolculuktan vaz geçmeye ve yolculuga çikmamaya isaret eder.

istasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - İstasyon İnsanları

Teoman - İstasyon İnsanları

ruhidir benim adim hiç çıkamam evimden dostlar uydururum hayali mutluyumdur bu yüzden bir çiçek dürbününden insanlara bakarken bir gün bir istasyon gördüm trenleri geciken yolcular ellerinde tek gidişlik bir bilet henüz bilmeselerde hayat bundan ibaret istasyon insanları burdalar tesadüfen aynı rüyayı görüp ayrı yerlere giden eskiden çok eskiden ben daha çok küçükken henüz cennet plajı...
  2. 5 ayda, 2 bin 801 akaryakıt istasyonu denetlendi

5 ayda, 2 bin 801 akaryakıt istasyonu denetlendi

5 ayda, 2 bin 801 akaryakıt istasyonu denetlendiSanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan denetimlerin artacağını söyledi Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, 5 ayda, 2 bin 801 akaryakıt istasyonunda 18 bin 437 pompanın denetlendiğini, 200 istasyona lisans ve marker, 56 istasyona da pompa uygunsuzluğundan ceza kesildiğini bildirdi. Çağlayan yaptığı yazılı açıklamada, yasa gereği akaryakıt ve...
  3. Kılavuzluk İstasyonu Açılıyor

Kılavuzluk İstasyonu Açılıyor

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Boğazı kuzey girişinde inşa edilen Kaptan Lütfü Berk Kılavuzluk İstasyonu Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katılacağı törenle 20 Aralık 2008 Cumartesi açılacak. Kaptan Lütfü Berk, 20 Aralık 2006 günü kılavuzluk hizmeti verdiği yabancı bayraklı bir gemiden inerken çarmıhtan düşerek görev şehidi olmuştu. İlk kez görev...
  4. Tolga Karel baz istasyonu mu kurdurdu?

Tolga Karel baz istasyonu mu kurdurdu?

tolga karel, komşuları, baz istasyonu, haberleri, Tolga Karel'in başı komşularıyla, komşularının ise baz istasyonuyla dertli Melek'ler:) Tolga Karel'in komşuları, Tolga'nın evinin bacasında "baz istasyonu var" diyor, Tolga'nın menejeri ise bir var diyor bir yok diyor :) İşte o haber Melek'ler! Ünlü oyuncu ise inkar ediyor: Hayır, o bacayı şömine için yaptırdım! İMZA TOPLAYIP...

Sayfayı Paylaş