gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte 2012 Yaz Behçecik Saç Kesim Modeli Trendi....

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Bahçecik Saç Kesim Modeli Bahçecik 2012 Saç Kesim Modeli

En yeni saç trendi
    sizinle paylaşıyorum kızlar....2012 nin Bahçecik Saç Kesim Modelini bakalım nasıl bulacaksınız..Ben çok şık buldum doğrusu..Hem evlenmek isteyenler hemde özel geceler için tercih edebileceğiniz saç kesim modeli gibi görünüyor..Siz ne düşünüyorsunuz....

Bu Sezon Hangi Saç Kesimleri Moda?

Ünlü kuaför Bahçecik bu yazın saç trendlerini belirledi. İşte 2012 yaz Bahçecik saç kesim modelleri...

Yeni sezona, yepyeni bir saç modeliyle girmek istiyorsanız Bahçecik'in, Belçim Bilgin Erdoğan'nın mankenliğinde sunduğu yeni saç kesim modellerine mutlaka bir göz atmalısınız!

Bahçecik ilkbahar yaz sezonu saçlara parlak doreler ve sedefli ışıltılar getiriyor. Güneşin kendini iyice hissettirdiği bugünlerde saçlar da ışıldıyor. Belçim Bilgin Erdoğan'ın mankenlik yaptığı çekimlerde kısa ve uzun saç modellerinin değişik kesimlerini görebilirsiniz. Giydiği 2 beyaz elbise de gelinlik. Hem saç hem gelinlik modelleri ile yaratılan romantik ve kadınsı etki çok hoş görünüyor. Evlilik hazırlığı ya da özel bir geceye hazırlanacak olan kişilere hoş bir ilham kaynağı olabilir.

İşte 2012 Yaz Behçecik Saç Kesim Modeli Trendi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz için saç kesim modelleri

Yaz için saç kesim modelleri

saç kesim modelleri sac kesimleri saç kesimi 12 yaş kesim modelleri 13 yaş Evet arkadaşlar yaz geldi ve kışın soğuk günlerinde taktığımız berelerden kurtulduğumuza göre biraz daha saçlarımızı ön plana çıkarabiliriz artık ne dersiniz? Size hoş görünen bir kaç kesim modeli göstermek istiyorum.Kendi yüz tipinize göre,size yakışacak bir modeli beğenip,kestirerek yaza hazırlanmaya...
  2. Yılın saç trendi; bob saç kesim modelleri

Yılın saç trendi; bob saç kesim modelleri

yılın saç kesim modelleri bob saç modeli kimlere yakışır bob sac modelleri 2011 kesimi kesim 2011 Eskilerin yani 60'lı ve 70'li yılların modası olan ve Yeşilçam Filmleri'nden görmeye alışkın olduğumuz bob saç modelleri, yılın saç trendleri arasında yer aldı Melek'lerim. Şimdi gelin, yılın saç trendi olan bob modellerinin günümüz kesimlerini biraz daha yakından izleyelim.
  3. Yaza özel saç kesim modelleri

Yaza özel saç kesim modelleri

saç kesim modelleri ve isimleri 2011 yaz saç, kesim, modelleri, trendleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz mevsiminin en trend saç kesim modellerini, siz saç modelini değiştirmek isteyen Melek'lerimiz için bu sayfamızda topladık arkadaşlarım:)
  4. 2012 saç kesimi modelleri ....

2012 saç kesimi modelleri ....

evet bayanlar 2012 tarz modası olacak deniliyordu şimdi saç kesim modellerine bakınca sizlerde benim gibi hak vereceksiniz ...bu sezon ki saç modelleri kısa saç kesiminden yana kullanılmış buyrun sizlerde göz atınn ..... :tik:
  5. 2012 küt saç kesim modelleri

2012 küt saç kesim modelleri

merhaba kızlar canım çok sıkkın saçlarımı kestirmek yenilik yapmak istiyorum ve karar verdim küt kestirecem. Ama 2012 küt saç kesim modelleri arıyorum bu konuda da sizden yardım bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş