gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte 2012 Yılının En Çok Bağış Yapan İsmi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2012 yılının en çok bağış yapan ünlüsü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlüler dünyası sadece müzikleri ve sanatlarıyla değil, yardım konserleri ve yardım projelerinde ki yerleriyle de medyada yer almaktadırlar. 2012 yılının değerlendirmeleri arasında 2012 yılının en çok bağış yapan isimleri de belirlenmiş. İşte o isimler...

2012'nin En Çok Bağış Yapan Ünlüsü Listesinin ilk sırasında 22 yaşındaki şarkıcı Taylor Swift yer alıyor. Taylor Swift 4 milyon dolarlık bağış yaptı.

DoSomething.org adlı yardım kuruluşunun yayınladığı listede geçtiğimiz yıl ihtiyacı olanlara yardım eden ünlü isimler yer aldı. Bunlardan biri de Lady Gaga...

Miley Cyrus ise özellikle hayvanlar için yaptığı yardımlarıyla listeye girdi.

Pink

Justin Bieber

Selena Gomez

İşte 2012 Yılının En Çok Bağış Yapan İsmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz?

2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz?

2012 yılından En Çok Neyi Bekliyorsunuz 2012 yılından Ne Bekliyorsunuz 2012 - 2012 dedik ve nihayet 2012 yılının ikinci ayını da bitirmek üzereyiz. Peki size yeni yıldan ne bekliyorsunuz? 2012 yılından ne bekliyorsunuz? Anket sorularımız yukarıda siz beklentinizi seçin oy verin Melek'lerim.:)
  2. İşte 2012 Yılının En İlginç T-Shirtleri....

İşte 2012 Yılının En İlginç T-Shirtleri....

İlginç T-shirt Modeleri İlginç T-Shirtler Bu thsirtleri giymek cesaret ister bence...Ama çok hoş tasarımlar doğrusu...Ayrıca arkadaşlarınıza doğumgünlerinde verilecek güzel de bir hhediye....Bakalım ilginç thsirtlere neler varmış....
  3. İşte 2012 Yılının En Sevilen Dizileri !

İşte 2012 Yılının En Sevilen Dizileri !

Bu konu; 2012 yılının en sevilen dizileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sezon tam bir dizi patlaması yaşandı. Yaz sezonunda başlayan dizi furyası kış sezonunun başlamasıyla birlikte artarak devam etti ama reyting canavarı pek çoğunu hem ekranlardan hem de hafızalardan silmeyi başardı. Bu dizi karmaşası ve bolluğu içinde reytingleri artarak devam eden ve büyük izleyici...
  4. 2012 yılında en çok kullanılan tarayıcı hangisi olmuş ?

2012 yılında en çok kullanılan tarayıcı hangisi olmuş ?

Mozilla, Exp, Chrome, yeni çıkan Yandex. Acaba 2012 yılında en çok tercih edilen tarayıcı hangisi olmuş ?
  5. 2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler ?

2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler ?

Bu konu; 2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, iyi kötü bir yılı daha devirdik gidiyoruz. 2012 yılına dönüp şöyle bir baktığımızda bir an bile yerinde durmayan teknolojinin hızına bakarak internet kullanımının her alanda büyük bir hızla yaygınlaşmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu sayfamızda da 2012 yılında internet üzerinden en...

Sayfayı Paylaş