gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte 2013 Survivor Yarışmacı Listesi !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; İşte 2013 Survivor Yarışmacı Listesi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yaklaşık 2 ay sonra başlayacak olan Survivor 2013 ünlü yarışmacı listesi hemen hemen belli olmaya başladı. En son paylaştığımız Doğukan Manço adından sonra hemen hemen tam liste ortaya çıktı gibi. Bakın bu yıl Survivorda kimler yarışacakmış ünlüler cephesinde...

Son yazın en cüretkar kadını Irmak Atuk Survivor’da.Dağhan Külegeç, Nazenin Tokuşoğlu, Ümit Karan, Cengiz Cesur ve Doğukan Manço’yla birlikte “Survivor” Ünlüler takımında yarışacak olan Atuk, yarışma hakkındaki düşüncelerini ve yarışmaya nasıl hazırlandığını şu sözlerle anlattı. “Survivor beğenerek izlediğim ve merak ettiğim bir yarışmaydı. Acun Medya’dan teklif gelince hiç düşünmeden ‘Evet’ dedim. Kendimi emin ellerde hissediyorum” dedi.

TİTİZLİK HASTALIĞINI YENMEK İSTİYOR

Titizlik hastalığı olan Atuk, yarışmada temizlik yönünden çok zorlanabileceğini ancak deniz ve kumun tam ona göre olduğunu söyledi. Belki de bu yarışma sayesinde bu titizlik hastalığını da yenebileceğini düşündüğünü belirtti.

SPORA BAŞLADI

Düzenli olarak spor ve pilates yapan güzel manken Irmak Atuk; “Yarışmalar için kondisyon gerekli o konuda rahatım ancak yarışma başlamadan önce ağırlık çalışmaya başladım.” dedi.

İşte 2013 Survivor Yarışmacı Listesi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Dini Günler Listesi

2013 Dini Günler Listesi

2013 Dini Günler Listesi istiyorum sizden takvim olarakta verebilirsiniz. Şimdiden tşklerimi iletiyorum.
  2. İşte D&P 'nin 2013 Yılı Parfüm Kodları Listesi

İşte D&P 'nin 2013 Yılı Parfüm Kodları Listesi

Bu konu; 2013 D&P parfüm kodları listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sürekli orjinalini kullandığını iddia etse de her kadının mutlaka D&P'den bir parfümü olmuştur. Orjinallerinin yerini tutmasa da uygun fiyatlarıyla herkes tarafından kullanılan D&P parfümleri 2013 yılında kodlarını yeniledi. Biz de bu sayfamızda kokuların etkisine ve büyüsüne inanan, her...
  3. 2013 Survivor Ünlüler-Gönüller Yarışmasında ki Parçaların Listesi

2013 Survivor Ünlüler-Gönüller Yarışmasında ki Parçaların Listesi

Bu konu; 2013 survivor parçaları listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Survivor 2013 Panama İnci Adası'nda yapılacak. Yine ünlüler ve gönüllüler adı verilen iki grubun yarışacakları yarışmada yarışmacıların tam listesi için http://www.meleklermekani.com/tv-yarismalari-ve-programlar/243391-2013-survivor-tam-kadro-unluler-tanitim-videosu.html ve...
  4. İşte Yeni Yayın Döneminde Yayına Girecek Olan Dizilerin Listesi 2013-2014

İşte Yeni Yayın Döneminde Yayına Girecek Olan Dizilerin Listesi 2013-2014

yeni yayın dönemi dizileri 2013 yeni diziler yeni sezon dizileri Sevgili melekler, televizyon kanalları son hızla yeni yayın dönemine hazırlanıyorlar. Eylül ayını iple çeken kanallar yepyeni dizileriyle reyting yarışına girmek ve bu büyük pazardan en büyük payı kapabilmek için gün sayıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'dan Hazal Kaya'ya, Murat Yıldırım'dan Fahriye Evcen'e kadar birçok ünlü yıldız yeni...
  5. Survivor Başlamadan Önce En Çok Konuşulan Yarışmacı!

Survivor Başlamadan Önce En Çok Konuşulan Yarışmacı!

survivor müge, survivor müge uzel, 2014 survivor gönüllüler müge Sevgili melekler, Survivor 2014 ünlüler ve gönüllüler takımlarının açıklanmasıyla birlikte takımlar arasında en çok dikkat çeken isim, güzelliğiyle göze çarpan gönüllüler takımından Müge Uzel oldu. Düzgün fiziği ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktıran Uzel, şimdiden hayran kitlesi oluşturmaya başladı bile.......

Sayfayı Paylaş