gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte 21 Aralık Şirince Kıyamet Günü Program Listesi :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 21 Aralık Şirince Kıyamet Günü Program Listesi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bu günü 21 Aralık geyiklerine ayırmış bulunuyoruz :D:D Ne güzel bize de konu çıktı :D:D Maya takvimini ciddiye alıp dünyada ki iki noktaya yığılmaya başlayan insanlar için nette türlü türlü geyikler dönerken elime geçen bu listeye gülmekten, karnıma ağrılar girdi ve hemen sizlerin de karınlarını ağrıtmak istedim, işte paylaşıyorum :D:D Bakın bakalım 21 Aralık 'ta yani yarın Şirince 'de ki aktivite listesi neymiş :puha:

MaWiM, ÖzGüL ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    off titan yaaa töbe töbe iyi programmış yanii hahahahahaha

ÖzGüL ve TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tövbeler olsun lavi ya :puha:

ÖzGüL ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    aynen kız günahkar edecek bu program bizi :puha:

ÖzGüL, TİTAN ve AYŞEDEN bunu beğendi.
  5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Mayasınka kurnanı kerim olmayanın kıyametide 21 aralık olur desenizze onlar bu cıkmaz ayın son çarşambasını yaşadılar

ÖzGüL ve TİTAN bunu beğendi.
  6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bu gidişle zaten kıyamet sadece şirincede kopacak.millet oraya toplanıp başlarına bi iş gelecek ama hayırlısı.Rabbim akıl fikir versin bu millete.

TİTAN bunu beğendi.
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Titancım demin haberlerde bi çocuk eğlence varmış o yüzden geldik diyor.habercide soruyor programınız ne oda bilmiyoruz yarın belli olacak dedi.şunlara programı maille yollada garipler programı bilsin :))

TİTAN bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Valla süpersin özgül, iyi fikir :puha:

ÖzGüL bunu beğendi.
  9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha çok güldüm tur sıkı bir program hazırlamış hiçbirşeyden kaçmamışlar şirinceye gidenler yaşadı yani:D:D

ÖzGüL bunu beğendi.
  10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tıtanım aksam yemeklerındede kıyamet corbası ıle cennet kebbaı yıyolarmış hahaha uztune de son dem cayları hahaha ay bugun oldum gulmekten

İşte 21 Aralık Şirince Kıyamet Günü Program Listesi :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 21 Aralık 2012 kıyamet günü maya takvimi

21 Aralık 2012 kıyamet günü maya takvimi

Maya Takvimi Kıyamet Günü 28 ekim 2011 Maya Takvimi 21 aralık 2012 Maya Takvimine göre ya da teorilere göre mi desek bilmiyorum artık ama denilen şu ki; 21 Aralık 2012 tarihinde kıyamet günü olacakmış Melek'lerim. Biz de bu konu hakkında bilgi aktarmak istedik, size bu yazımızda. Maya Takvimi Kıyamet Günü Maya Takvimi Kıyamet Günü ile ilgili söylene 2 tarih vardı son birkaç yıldır...
  2. 21 Aralık Şirince Karikatürleri

21 Aralık Şirince Karikatürleri

Bu konu; 21 Aralık Şirince Karikatürleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Maya takvimi itibariyle bugün şarkıda dediği gibi "Ömrümüzün son günü, son baharıdır artık.." :D:D 21 Aralık geçtikten sonra hiç olmazsa turizme acayip katkısı olması sebebiyle sevinebileceğimiz Şirince kıyamet vakasını anlatan geyikler nette dolanmaya başladı. Birkaç karikatürü de ben...
  3. Yurdum İnsanından 21 Aralık Kıyamet Manzaraları

Yurdum İnsanından 21 Aralık Kıyamet Manzaraları

Bu konu; 21 aralık kıyamet hazırlıkları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, biliyorsunuz yarın 21 Aralık. Büyük gün :D:D Dün akşam haberlerinde Mehmet Ali Birand 'ın da dediği gibi "Bir deli bir kuyuya taş atmış, 40 kişi çıkaramamış" hesabı Şirince ' de tüm hazırlıklar tamam :D:D Aslına bakarsanız sırf Şirince değil yurdum insanı az bir kısmı da olsa -ya da ben öyle...
  4. Nasadan 21 aralık Kıyamet Günü Teorisine Kadar Canlı Yayını İzleyin !

Nasadan 21 aralık Kıyamet Günü Teorisine Kadar Canlı Yayını İzleyin !

Bu konu; nasadan canlı yayın hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, maya takvimine göre kopacağı iddia edilen kıyamet yarın yani 21 Aralık gününü işaret ediyor. İddiaya göre dünyaya Marduk gezegeni çarpacak ve kıyamet böyle gerçekleşecek. Dünya üzerinde de bu teoriye inanan pek çok insan olduğundan NASA 21 Aralık günü dahil olmak üzere canlı yayın yapmaya başladı. Yani hemen şimdi...
  5. Şirince 21 Aralık Son Durum !

Şirince 21 Aralık Son Durum !

Bu konu; Şirince 21 Aralık Son Durum hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tüm dünya solukları kesilmiş bir vaziyette Maya takvimi kehanetinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda fikir yürütedursun, Şirince 'de son durum bilgileri ile sizlerleyiz. :D:D Tamamen tarafsız bir gözle "]NASA uydudan canlı yayın izleyebileceğiniz gibi bir yandan buradan sizlere bildireceğimiz...

Sayfayı Paylaş