gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Acun Ilıcalı'nın En Büyük Hayali!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı acun ılıcalı haberleri

Sevgili melekler, belki yaptığı işlere bakıp, adamın artık yapacak neyi kaldıki diye düşünebilirsiniz ama hayal biterse hayat da bitmiş demektir. İşte yaptığı olağanüstü başarılı işlerle takip ettiğimiz başarılı yapımcının en büyük hayali...

acun-ilicali.jpg

Acun Ilıcalı, Milliyet gazetesinden Senem Aydın'ın sorularını yanıtladı. Ilıclaı en büyük hayalinin bir televizyon kanalı sahibi olmak olduğunu söyledi.

Acun ılıcalı, "Show TV’de çok zor günler geçirdik. 10 bölüm alacağı olanın genelde terk ettiği bir ortamda, 100 bölümden fazlaydı bizim alacağımız. Kanalın maddi zorlukta olduğunu bildiğim için hep orada kaldım. Ama şartlar öyle bir yere geldi ki, tıkandı. Çok transfer olmayı seven birisi değilim. Televizyon dünyasında 20 seneyi tek transferle geçiren, tek kişi olabilirim. Bu inanılmaz bir süre. Kendimle ilgili hayallerim var. Ama hayal kurup da, onun peşinden gitmedim. Ortam bazı şeyleri getirdi. Bir gün bir bakarsın, bir kanal sahibi olabilirim. Son iki senede, iki kere kanal sahibi olma şansım oldu. İsim söylemek istemiyorum ama çok ciddi görüşmelerim oldu. Açıkçası kendi potansiyelimin bir kanala yetebilecek düzeyde olduğunu düşünüyorum. Kanal sahibi olmak beni çok çok mutlu etmez ama bir bakarsın olaylar beni oraya götürür. Bir kanalın benim kontrolümde olduğu gün, çok farklı şeyler yapacağımı düşünüyorum. Sana yaptığım her iş bir numara olacak demiyorum. Olamaz zaten. Ama kendi sevdiğim işleri yapıp, üretmek istiyorum" dedi.

2. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Cok guzl dmis cok zngn ama gonlu fakir bi adam yaa

İşte Acun Ilıcalı'nın En Büyük Hayali! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Megastar Tarkan'ın en büyük hayali bakın neymiş?

Megastar Tarkan'ın en büyük hayali bakın neymiş?

Megastar Tarkan, en büyük hayalini açıkladı. Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson ile düet yapmak istediğini söyleyen Tarkan: 'Hepimizin popstarı oydu. Onunla birlikte 'moon walk' yapmayı çok isterdim. Fantazi sadece... Ama kim bilir her şey mümkün eğer inanırsan!'
  2. Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

acun ılıcalı facebook acun ılıcalıya yapılan şaka ACUN'UN ŞAKASI ÖLDÜRÜYORDU! İŞTE ÜNLÜ SUNUCUNUN SON REYTİNG NUMARASI... Show TV'nin beğeniyle izlenen yarışması Var mısın Yok musun'da dün gecce yarışmacı koltuğuna aylarca yarışmayı bekleyen Ülkühan oturdu. Yarışmanın renkli karakterlerinden olan Ülkühan'a Acun bir de şaka hazırlamıştı. Ünlü sunucu bütün kutulara 500 bin YTL yerleştirdi ve...
  3. Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

acun ılıcalı, uçak almış, havayolu şirketi, yeni girişimleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Acun Ilıcalı durmak bilmiyor.Her yaptığı program tutan ve olay olan Ilıcalı'nın elinden birşey kurtulmuyor melekler,şimdi ki hedefi ise bir havayolu şirketi kurmakmış! Gazeteci Rahşan Gülşan Acun'un bu haberini alınca doğrulatmak için onu aramış.Gülşan'ın ağzından...
  4. İşte Acun Ilıcalı'nın Minik Kızı!

İşte Acun Ilıcalı'nın Minik Kızı!

acun ılıcalının bebeği, şeyma subaşının bebeği, acun ılıcalı şeyma subaşı Sevgili melekler, Acun Ilıcal'dan bir kız bebek sahibi olan Şeyma Subaşı, bebeğinin resmini Whatsapp profil resmi yaptı. "Babasının kızı" yazan bir emzikle görünen bebek Ilıcalı'nın 4.çocuğu. 2010 yolonda Ilıcalı'yla aşk yaşamaya başlayan ve Miami'de Ilıcalı'dan bir kız bebek sahibi olan Şeyma Subaşı...
  5. Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya" Büyük İlgi Gördü!

Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya" Büyük İlgi Gördü!

ütopya yarışması, ütopya tv8, acun ılıcalı ütopya Sevgili melekler, TV8 kanalının yeni sahibi Acun Ilıcalı yeni sezonda yepyeni programlarla yayınlar yapacağı kanalı için dur durak bilmeden çalışıyor. Yeni bir yarışma formatıyla yeni sezonda başlayacakolan "Ütopya" yarışması da bunlardan biri. Yarışmaya ilgi son derece büyük olunca hem ekip hem Ilıcalı ne yapacağını çşaşırdı. Zira...

Sayfayı Paylaş