gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Ali Ağaoğlu'nun Oğlu Minik Ali!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ali ağaoğlunun oğlu ali ağaoğlu haberleri

Sevgili melekler, başarılı işadamı Ali Ağaoğlu geçen ay dünyaya gelen minik oğlu Ali ile görüntülendi. Sevgilisi Petek Ertüre'den geçen ay doğan minik Ali, annesine olan benzerliğiyle dikkat çekti. Sevgilisi Petek Ertüre’yle hafta sonu tatil yapan Ağaoğlu, Çeşme 7800’de minik oğlunu kucağına alarak poz verdi. Gözleri renkli olan Ali Ege’nin annesine benzerliği dikkat çekti. Beşinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ağaoğlu, iki günlük tatilin ardından helikopteriyle İstanbul’a döndü.

İşte Ali Ağaoğlu'nun Oğlu Minik Ali! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Ali Oğlu Veliyim

Hüseyin Turan - Ali Oğlu Veliyim

Ben aşıklar köyünden Ali oğlu Veli�yim Gönüllerde çağlayan, coşan sevda seliyim Sanma şaşkın deliyim , deli değil veliyim Dertten gamdan azade hemde çok neşeliyim Ben aşıklar köyünden Ali oğlu Veli�yim Ağır ağır akarken coştum kaynadım taştım Nice iller dolaştım yüksek dağları aştım Dar geçitlerden geçtim erenlere ulaştım Erenler diyarında dedemle arkadaştım Ben aşıklar köyünden Ali...
  2. aliye

aliye

Başrollerini Nejat İşler (Deniz), Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç’ in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Aliye, iki çocuğu arasında kalan genç, güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvalide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı...
  3. Halit Ergenç oğlu Ali başbaşa yemek yedi

Halit Ergenç oğlu Ali başbaşa yemek yedi

halit ergenç oğlu ali fotoları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Sultan Süleyman'ı ki Muhteşem Süleyman olarak da anılan Halit Ergenç oğlu Ali'le başbaşa yemek yedi. Halit Ergenç oğlu Ali ile başbaşa gezdi ve oğlu Ali'yi elleriyle besledi. Geçtiğimiz günlerde, Bergüzar Korel oğlu Ali'yle park keyfi yaptı haberinin yayınlamıştık. Bu seferde olğuyla başbaşa kalan...
  4. Ali Ağaoğlu'ndan Oğluna Büyük Ceza..Bakın Ceza Nasıl Verilirmiş ...:)

Ali Ağaoğlu'ndan Oğluna Büyük Ceza..Bakın Ceza Nasıl Verilirmiş ...:)

Ali Ağaoğlu Oğluna Ceza Verdi Ali Ağaoğlundan Oğluna Büyük Ceza Zengin iş adamı olan Ali Ağaoğlunun 18 yaşındaki oğlu Alicana öyle bir ceza verdi ki....Babasından habersiz sürat teknesi alan Alican babasından büyük ceza geldi....bakalım o büyük ceza neymiş haberin detaylarında... 'Ağa, Oğlu'na Öyle Bir Ceza Verdi ki... Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, kendisinden habersiz sürat teknesi...
  5. İşte Necati Şaşmaz'ın Oğlu Ali Nadir!

İşte Necati Şaşmaz'ın Oğlu Ali Nadir!

necati şaşmazın oğlu, necati şaşmazın bebeği, necati şaşmaz haberleri Sevgili melekler, Kurtlar Vadisi dizisinin başrol karakteri Polat'a hayat veren oyuncu Necati Şaşmaz bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün baba oldu. Eşi Nagehan Hanımla geçtiğimiz yıl evlenen Şaşmaz, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. Bir erkek bebek sahibi olan çift, oğullarına Ali Nadir ismini verdi ve hastanedeki ilk...

Sayfayı Paylaş