gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İşte 'aşk' böyle bir şey!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

İşte 'aşk' böyle bir şey! [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]Afganistan'da yaralanıp tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u nişanlısı yalnız bırakmadı ve herşeye rağmen onunla evlendi.
    Vücudunun yüzde 70'i girdiği çatışma sonrasında yanan Martyn Compton'un, üç ay komada yattı. Uyandığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordu. Yüzü ve vücudu derin yanıklar içindeydi

Bu kötü günlerinde başucundan bir saniye bile ayrılmayan nişanlısı Michelle Clifford, Martyn Compton'un dış görünüşüyle ilgilenmedi çünkü ona aşıktı.
    **** İnsanların gördüklerinde korktuları Martyn, güzel Michelle dün dünyaevine girdi. Michelle, Martyn ile hayattaki ruh ikizini bulduğu için onunla evlendiğini söyledi.

İşte 'aşk' böyle bir şey! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanalda Aşk Böyledir İşte

Sanalda Aşk Böyledir İşte

Sanal aşk dedikleri Ne ismi, ne adresi belli İş, okul, sorma sakın mesleğini Kesinkes üniversiteli.... Atar bir isim, der ismim Ali Bilmezsin yalandan bir elma dali Yaşını da doğru sözlemez ki Yirmi beşindedir her dem,olsa da elli Acaba bekar mıdır, yoksa evli mi Bekarım diyecek tabi ki Olsa da torun sahibi.... Dostça başlar herşey önceleri, sizli bizli Başbaşa kalınca...
  2. İşte Aşk  böyle bişey***

İşte Aşk böyle bişey***

Sevdiğiniz erkek yada kocanız bi kaza geçirdi. bakıma muhtaç bi durumda? Siz olsanız ne yapardınız?, Sizce o ne yapardı? Aşkınızın büyüklüğünü görelim dürüstçe:)
  3. İşte 'Aşk' Böyle bir şey!

İşte 'Aşk' Böyle bir şey!

Afganistan'da yaralanıp tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u nişanlısı yalnız bırakmadı ve herşeye rağmen onunla evlendi. Vücudunun yüzde 70'i girdiği çatışma sonrasında yanan Martyn Compton'un, üç ay komada yattı. Uyandığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordu. Yüzü ve vücudu derin yanıklar içindeydi Bu kötü günlerinde başucundan bir saniye bile ayrılmayan nişanlısı Michelle Clifford,...
  4. Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

mu alfabesi alfabe çeşitleri dilsizler alfabesi dilsiz dilsizlerin Böyle bir resme rastladım ama ne kadar gerçektir bilemiyorum. Google'da bir arama yaptım, bu alfabe ile ilgili bir bilgi çıkmadı. Ama resimdeki figürler bana gerçekçi geldi. Duyan, bilgisi olan varsa paylaşsın...
  5. İlahi Aşk işte öyle bir şeydir ...

İlahi Aşk işte öyle bir şeydir ...

ilahi aşk hikayeleri ilahi aşk '' Aşk nedir? dediler Mansur'a. Sabredip bekleyin dedi. Üç güne varmaz görürsünüz. Önce kollarını ayaklarını kestiler Her uzvu Aşk dedi. Astılar, bedenini o yine Aşk dedi. Yakıp küllerini nehre saçtılar Her bir zerresi Aşk ile Enel-Hak dedi.'' ''AŞK'TA ABDESTİ, SAHİBİNİN KANIYLA ALİNACAK İKİ REKAT NAMAZ VARDIR '' Aşk, insan duygusal alanı içinde en karşı...

Sayfayı Paylaş