gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

işte aşk budur...........

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Rüzgara karşı alıp yelkenleri,açılma vaktin gelmiştir denize.Bilirsin ki ne fırtınalar,ne deli dalgalar beklemektedir seni.Korkarsın,terk edemezsin limanı,bir köşesine sığınırsın.Kabullenmesen de artik aşk bitmiştir...........İste SON budur...........İçin hep hüzün doludur,bir turlu kabullenmezsin bittiğini.Gözlerinin ...içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin.O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin.Yinede umudun yeşildir......İste HAYAL budur.......Gururlusundur,istenmediğin yerde durmazsın.An olur ki ne olur bitmesin dersin.Bu sözlerin dudaklardan nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın.Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümser.....İste ACI budur....Ondaki sıcaklığı kimsede bulamayacağını düşünürsün.Kimse onun gibi gülemez,onun gibi konuşamaz dersin.Ve kimseyi onun kadar sevemeyeceğini bilirsin.Kahredip başını eğersin önüne....İste HÜZÜN budur.........Nefes alamaz hale gelirsin,daralır için.Bir kaç saatlik derin bir uykuya hasretsindir.Bilirsin ki gözlerini kapasan da terk etmeyecektir hayali.Atarsın gecenin kollarına kendini..........İste HUZUR budur.......Ondan gelecek tek bir haberi umutsuzca beklersin.Birde beklemek olum gibi gelir insana böyle zamanlarda.Aslında olum fikride garip değildir artik sana.Geri dönerse diye ölemezsin bile...İste SABIR budur.............Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır,hep bir yanın eksik.Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır,başka aşklarsa seni kandırmayacaktır.O başkalarıyla,mutlu bir hayat yaşıyor olsa da,yinede sevginden vazgeçemezsin........İste AŞK budur.........

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel paylaşımın canım

işte aşk budur........... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Aşk Budur...

İşte Aşk Budur...

Gururlusundur istenmediğin yerde durmazsın. An olur ki ne olur bitmesin dersin. Bu sözlerin dudaklarından nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın. Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümsersin İşte acı budur... Ondaki sıcaklığı kimsede bulamayacağını düşünürsün. Kimse onun gibi gülemez onun gibi konuşamaz dersin. Ve kimseyi onun kadar sevemeyeceğini bilirsin. Kahredip başını eğersin önüne. İşte...
  2. aşk bu işte........

aşk bu işte........

Ask, aşk bu işte ', inanmasanda, gün gelir de bir gün, hiç ummadıgın bir anda, dikilir, dikilir karşına, Kimi zaman, alır götürür seni, bir perinin kanadında, Kimi zaman, mecnun eder de gezdirir seni, çöl fırtınalarında, Kimi zaman, ansızın girer düslerine, ne gündüz tanır ne de gece, Hasret firtınaları ekerken kalbine, kor bir ateş olur da, çöker yüregine, Çöker,...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. işte gerçek aşkın anlamı bu kızlar

işte gerçek aşkın anlamı bu kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş