gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

işte aşk yolu!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

işte aşk yolu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işinizden keyif almanın yolları

işinizden keyif almanın yolları

İşinizden Keyif Almanın 10 Yolu Hayatımızın büyük bir bölümünü çalışarak geçiriyoruz.Belki de şanslı olanlar sevdikleri işi yapanlar.Peki işinizden keyif almanın yllarını biliyormusunuz? 1. Çevrenizi, baktığınızda gülümseyeceğiniz nesnelerle donatın. 2. Gününüzü tersine çevirin. İlk yapılacakları en son, en son yapılacakları ilk başta yapın. 3....
  2. aşk işte...

aşk işte...

Ateş bir gün suyu görmüş yüce dağların ardında sevdalanmış onun deli dalgalarına. Hırçın hırçın kayalara vuruşuna, yüreğindeki duruluğa demiş ki suya: Gel sevdalım ol,hayatıma anlam veren mucizem ol... Su dayanamamış ateşin gözlerindeki sıcaklığa al demiş; Yüreğim sana armağan... Sarılmış ateşle su birbirlerine sıkıca, kopmamacasına... Zamanla su, buhar olmaya,ateş, kül olmaya başlamış.Ya...
  3. Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu

Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu

Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu! Ne istediğinizi biliyorsunuz. Karakterinizden ödün vermeden aşkta şansı yakalamak istiyorsunuz. Aradığınız partneriniz nasıl özelliklere sahip olmalı? İşte aşkta şansınızı artıran, dikkat etmeniz gereken 10 nokta.. 1- İstediğiniz şeyden emin olun. Partnerde asla görmezden gelemeyeceğiniz şeyler neler? Partnerinizde olmasını istemediğiniz...
  4. Aşkın yolu ilahisi

Aşkın yolu ilahisi

Severem ben seni candan içerü Yolum vardur bu erkandan içerü Şeri’at tarikat yoldur varana Hakikat meyvesi andan içerü Tecelliden nasib erdi kimine Kimünün maksudı bundan içerü Beni bende demen bende değülem Bir ben vardur bende benden içerü Senün aşkın beni benden alubdır Ne şirin derd bu dermandan içerü Miskin Yunus gözü tuş oldı sana Kapunda bir kuldur senden içerü (Aşık Yunus emre)
  5. İşte İstanbul'da kapatılacak yollar

İşte İstanbul'da kapatılacak yollar

Obama'nın İstanbul ziyareti sırasında geçeceği güzergahdaki yollar kontrollü olarak kapatılacak. İstanbul Valisi Muammer Güler, ''Kısa süreli yol kapatmalar olacaktır. Geçiş sırasında yaya geçitlerinde kısa süreli kapatmalar olacaktır. Programın akışı içeresinde yer yer belli kapatmalar olabilecektir. Metrobüs, tramvay ve şehir hatları vapur seferlerinde herhangi bir aksama olmayacaktır. Bunu...

Sayfayı Paylaş