gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

işte aşkın tanımı...:)

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. merve56

merve56 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte aşkın tanımı...:)

paylaşım için teşekkürler

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok guzel olmus.....paylasım için saol

4. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik tesekkurler

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Süper ya:D
    Emegine saglik canim

işte aşkın tanımı...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerden aşkın tanımı

ünlülerden aşkın tanımı

Aristo: "Sevmek aci çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanliz sevilmenin hiçbir zevki yoktur" Augustinus: "Sevgi ruhun güzelligidir." Franz Xaver Von Baader: "Özgürlük ask degildir, yalniz askin kapisidir." François Bacon: "Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanlarin kendilerini budalaca aska kaptirdiklari görülmez. Büyük ruhlar ve büyük isler...
  2. aşk işte...

aşk işte...

Ateş bir gün suyu görmüş yüce dağların ardında sevdalanmış onun deli dalgalarına. Hırçın hırçın kayalara vuruşuna, yüreğindeki duruluğa demiş ki suya: Gel sevdalım ol,hayatıma anlam veren mucizem ol... Su dayanamamış ateşin gözlerindeki sıcaklığa al demiş; Yüreğim sana armağan... Sarılmış ateşle su birbirlerine sıkıca, kopmamacasına... Zamanla su, buhar olmaya,ateş, kül olmaya başlamış.Ya...
  3. Tan - Aşkım Aşkım

Tan - Aşkım Aşkım

Ayni mehtaba bakip Ayni yildizi sende izliyormusun Ayni filmi seyredip Ayni sahnede sende agliyormusun Ayi kitabi okuyup Ayni satiri sende ciziyormusun Affina siginip bir cahillik edip Sana sesleniyorum Her gece dua edip hayallere dalip Seninle yasiyorum Simdi zamani geldi sana haykiriyorum Uyuyormusun duyuyormusun Askim Askim Bu gece kendime sastim Gururum kapali bir duvardi Bu...
  4. Tan - Aşkım

Tan - Aşkım

Aynı mehtaba bakıp Aynı yıldızı sen de izliyor musun? Aynı filmi seyredip Aynı sahnede sen de ağlıyor musun? Aynı kitabı okuyup Aynı satırı sen de çiziyor musun? Affına sığınıp Bi cahillik edip Sana sesleniyorum Her gece dua edip hayallere dalıp Seninle yaşıyorum Şimdi zamanı geldi sana haykırıyorum uyuyor musun? , duyuyor musun? Aşkım Aşkım Bu gece kendime şaştım Gururum kapalı bir...
  5. Aşkın-100-tanımı

Aşkın-100-tanımı

1 - ask karşılıklı sevgidir.acıyı tatlıyı paylaşmaktır. 2 - aşk kırık kalp demektir 3 - aşk paylaşmaktır.çünkü aşk paylaştıkça yücelir. 4 - aşk sonsuz sevgidir. aşk birini sevip onunla olmaktır. ölümüne sevgidir.aşka saygıdır. 5 - aşk tükenmez bir kalemdir.dertleri yazmaya yarar……………. 6 - aşk umutsuzca beklemek hemde hiç sevmeyecekmiş gibi 7 - aşk yaşanması gereken en güzel duygu ancak içinde...

Sayfayı Paylaş