gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İşte Banka Bebeği

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Sperm bankasından çocuk sahibi olan Leyla Bilginel, bir yaşına basan bebeği Kayra’yı ilk kez basının karşısına çıkardı

TÜRKİYE'DE bir ilki gerçekleştirerek, ABD'deki bir sperm bankasından çocuk sahibi olan Leyla Bilginel, bebeği Kayra'yı birinci yaş gününde basının karşısına çıkardı. Sortie'de doğum günü partisi düzenleyen Bilginel, bugüne kadar basında çıkan haberlere çok sinirlendiğini, özellikle çocuğunun fotoğrafını satmayı asla düşünmediğini belirtti. Bilginel, “Ben çocuğumun fotoğrafını satmayı hiç düşünmedim. Sadece bir yaşına basmasını bekledim. Tabii ki başka ünlü çocuklar gibi reklam tekifleri aldım. Ancak ben bunu istemediğini söyleyince onlar da vazgeçtiler. İleride belki ekran karşısına birlikte geçebiliriz” diye konuştu. Yaş gününe ailesiyle birlikte katılan Bilginel, “Kayra çok uslu bir bebek, müziğe karşı da duyarlı. Gece kulağında iPod ile uyuyor, ayrıca dans etmeyi de çok seviyor” dedi.

kralmagazin.com

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşte Banka Bebeği
    çok şeker ama.. allah bagışlasın diyelimm..

herkesin kendi düüşüncesi..sperm bankasından çocuk sahibi olmuş olabilir...saygı duyuyorumm :)

İşte Banka Bebeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banka

Banka

Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Banka görmek para kaybedileceğine işarettir. Para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Banka görmek para kaybedileceğine işarettir. Para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına...
  2. Banka bebek =)

Banka bebek =)

SENİN BABAN 'SPERM BANKASI' YAVRUM! Sperm bankasından alınan spermlerle hamile kalan annelerin, çocuklarına gerçeği erken yaşta söylemeleri gerekiyor. İngiliz The Telegraph gazetesinde yer alan habere göre, erişkinlikte ‘şok edici’ olabilecek haberleri küçük çocuklar daha normal ve sakin şekilde kabul edebiliyorlar. Cambridge Üniversitesi’nde yapılan araştırmanın sonuçlarına göre,...
  3. İşte İş Bankasının İlk Reklam Filmi Hikayesi

İşte İş Bankasının İlk Reklam Filmi Hikayesi

İş Bankası'nın ilk Reklam Filmi Hikayesi Türkiye İş Bankası'nın ilk Reklam Filmi Sevgili melekler, İs Bankası yeni reklam filminde Cem Yılmaz 'ı oynatıyor. Kuruluşunun 88.yılı sebebiyle çekilen reklam filmi 1920li yılları yansıtacak. İşte İş Bankası'nın ilk Reklam Filmi Hikayesi , işte detaylar.. İş Bankası kuruluşunun 88. yıldönümünde ilk reklam filmini yayınlayacak. 1920'li...
  4. İş bankasının çalışma saatlerini yazarmısınız

İş bankasının çalışma saatlerini yazarmısınız

Herkese merhaba.Yarın iş bankasına gitmem lazım acaba çalışma saatleri nedir yazarmısınız buraya lütfen :)
  5. İşte Yasemin Ergene'nin Bebeği!

İşte Yasemin Ergene'nin Bebeği!

yasemin ergene yasemin ergene kızları yasemin ergene bebeği Sevgili melekler, çok kısa bir süre önce doğum yapan ve kısa sürede formuna kavuşan Yasemin Ergene, WhatsApp hesabında kızlarının fotoğrafını paylaştı. 2011'de nikah masasına oturan ve geçen yıl kızı Emine'yi kucağına alan Yasemin Ergene, geçen ay da ikinci kez annelik mutluluğunu yaşamıştı. Ergene, “Doktorlar” dizisinde...

Sayfayı Paylaş